Alt Coin

Bu 15 Altcoin’e Dikkat: Devasa Haberleri Duyurdular!

Yeni haftaya piyasa geneline yansıyan hafif düşüşle başladık. Bitcoin 43 bin dolar bölgesini kaybetti, Ethereum ise 3 bin dolar dayanağına yaklaşıyor. Bu yazıda, farklı alanlardan altcoin projelerine dair haftanın kıymetli gelişmelerini listeleyelim. Detaylar için Kriptokoin.com okuyamaya devam ediniz.

İşte 15 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Avalanche, ikinci idare oylamasını tamamladı. Oylama, Avalanche’ın likit payını başlatmaya yönelikti. Önerge %97,12 oy çokluğu ile kabul edildi. Buna paralel olarak Wonderland, Avalanche için kendi likidite staking tahlilini piyasaya sürecek.

Ünlü İngiliz Müzayede Firması Sotheby, ‘The Enigma’ müzayedesinde BTC, ETH, USDC tekliflerini kabul edeceğini açıkladı. ‘Enigma’, az bulunan siyah 555.555 karat pırlanta. Raporlara nazaran, ‘The Enigma’ şu anda tıpta. Londra, Los Angeles ve Dubai’de sergileme planları var.

Cardano, Günlük Süreç Hacmi açısından Ethereum’u geride bıraktı. Bu tıpkı vakitte ADA fiyatındaki etkileyici artışın bir sonucudur. Kripto data tahlil platformu Messari’ye nazaran Cardano, Ethereum’un son 24 saatteki 5,41 milyar dolarlık TV’sine kıyasla 7,02 milyar dolarlık bir süreç hacmine (TV) sahip.

Metis DAO kısa mühlet evvel 400 milyon dolarlık TVL’yi aştı. Protokol şu anda 469 milyon dolarlık bir TVL ile Ethereum’daki en büyük üçüncü L2 protokol. Ayrıyeten, Metis DAO lokal token METIS fiyatı, yalnızca bir ayda %500’den fazla bir yatırım getirisi ile arttı.

Altcoin projesi NEAR Protocol’un takımı yeni bir stake sistemini açıkladı. Teşebbüs, Aurora geliştiricileri ile ortaklaşa başlatıldı. Aurora Labs lideri Alex Shevchenko “kullanıcılara çok daha fazla bedel sağlamayı” amaçladıklarını paylaşıyor.

Polygon, daha fazla detay açıklamadan 18 Ocak’ta Hint Oyun Topluluğu için büyük bir sürüm yayınlıyor. Duyuru, oyuncuları NFT oyunları ve Polygon’un oyun ve NFT kolu olan Polygon Studios aracılığıyla kazanmak için bir ortaya getiren, oynayarak kazanılan bir lonca olan Yield Guild Games’in bir işbirliği olan IndiGG ile ilgili.

Polygon, EIP -1559’u başlattı. Güncelleme, süreçler için bir taban fiyat belirleyecek ve MATIC tokenlerini gerçek vakitli yakılmasını başlatacak. Güncelleme 2:48 UTC’de etkinleştirildi ve birinci fiyat açık artırmasına dayalı olarak Polygon’un evvelki fiyat sisteminin yerini aldı.

  • Global bir kripto para borsası LBank Exchange, 12 Ocak 2022’de Community Token’ı (COMT) listeledi. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için, COMT/USDT alım satım çifti artık resmi olarak alım satım için hazır.
  • Balina haberiyle devam edelim. Gün içinde 144,5 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) dolanımdan kalıcı olarak kaldırıldı. İki gün evvel de toplam 239 milyon SHIB yandı. Şu anda Shiba Inu fiyatı düşüyor ve Ekim 2021’de ulaşılan ATH düzeyinden düşmeye devam ediyor.
  • Tanınan ve düzenlemeye tabi kripto para borsası Bittrex, data delili tahlilleri sunan Evident Proof platformunun tokeni EPTT’yi yahut Evident Proof Transaction Token’ı listeledi.
  • Binance, Binance Coin (BNB) tokeninin arzını azaltarak, üç ayda bir 18. token yakma sürecini gerçekleştirdi. Borsa, 792 milyon dolar bedelinde olan 1.68 milyon BNB’nin yakıldığını bildiriyor.
  • Werewolf gerisindeki geliştiric takım, Lycan Chain ile cinslerin yeni kuşağını sundu. Lycan, Lycanlar hakkındaki sürat, değişmezlik ve ölümsüzlük mitinden ismini almıştır. Lycan Chain’in piyasaya sürülmesi, Blockchain teknolojilerinin data süreci ve depolamasını kullanan birçok işletmenin kıymetli bir modülü haline geldiği kademeye göre ayarlanıyor.
  • Hong Kong merkezli CoinEx kripto borsası, bugün göğüs token BabyDoge’yi listeleme hakkında bilgi verdi. Süreçler bugün UTC saat 11:00’de başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.