Alt Coin

Bu 16 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: İşte Dev Gelişmeler!

Bu hafta, Shiba Inu’dan Cardano’ya bir dizi altcoin projesi dev iştiraklerini, entegrasyonlarını ve tarihi ağ aktivelerini duyurdu. Gelin, önümüzdeki günleri şekillendirebilecek en kritik gelişmelere göz atalım.

WiCrypt, Xend launchpad’de yayınlanıyor

Blockchain tabanlı taşınabilir internet ve WiFi paylaşım ve para kazanma platformu WiCrypt artık tanınan launchpad Xend’de yayında. WiCrypt, Xend’de başlatılan birinci Afrika projesidir. WiCrypt, “The Outliers” olarak bilinen bir NFT koleksiyonuna da sahip. Bu NFT koleksiyonu, WiCrypt aygıtları üzerine kurulmuştur ve farklı kişi ve alanlara internet erişimi sağlamaya yardımcı olacaktır.

ClayStack Malawi testnet’i duyurdu

Bir likidite staking protokolü olan Claystack, Malawi testnet’in detaylarını duyuruyor. Testnet 20 Aralık’ta başladı ve yakın vakitte tamamlanan Onega testnet’i yakından takip ediyor.

  • ClayStack’in Malawi testnet, bekleme listesindeki iştirakçilere açılacak. Fakat katılmaya hak kazanabilmek için özel bir DeFi oyunu oynamak gerekiyor. ClayStack DeFi oyunu hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

KingSpeed %80 getirili staking sistemini açıyor

Blockchain tabanlı yarış oyunu KingSpeed, bir staking sistemi başlatıyor. İştirakçilere paketlerine bağlı olarak %80’e varan faiz oranları sunuyor. Stake sistemi ayrıyeten 7 gün ile 180 gün ortasında değişen esnek bir stake müddetine sahiptir. Ek olarak, stake yatırımcıları ayrıyeten ganimet kutuları ve NFT otomobilleri üzere bonuslara hiçbir ekstra fiyat ödemeden erişebilecekler.

LuaStarter’ın LunaRush IDO’su yaklaştı!

Tanınan RPG oyna-kazan (P2E) oyunu LunaRush IDO, multi-chain IDO launchpad panelinde yayınlanacak. IDO’nun 30 Aralık 2021’de saat 9:00’da (UTC) yayına girmesi planlanıyor.

Metaverse odaklı altcoin projesi Render Network, 30 milyon dolar topladı

Metaverse projelerine sürece araçları sağlayan bir kripto teşebbüsü olan Render Network, Multicoin Capital liderliğindeki bir çeşitte 30 milyon dolar fon topladı. Bu, Render Network’ün 2017’deki kuruluşundan bu yana bulduğu birinci yatırımdır. Render Network kurucusu Jules Urbach, Solana üzerinde bir Render pazarının da kurulacağını ve “NFT’ler, 3D varlıklar ve Render Network ile oluşturulan hizmetler için tek tıklamayla, sıkıntısız satın alma” sağlanacağını söyledi.

Flare, Fan Controlled Football (FCF) ile iştirakini duyurdu

Akıllı kontratlarla programlanamayan ağları güçlendirmek için ayarlanmış bir Blockchain olan Flare, taraftarlar tarafından denetim edilen öncü bir spor ligi olan Fan Controlled Football (FCF) ile iştirakini duyurdu. Bu iştirak çerçevesinde, Flare, FCF’nin son dönemindeki kıymetli anları anmak için FCF’nin NFT’ler Dönem v1.0 sürümünü destekleyecek. Ayrıyeten Flare, FCF taraftarlarının lig üzerinde P2P bir biçimde denetim sahibi olmalarını sağlamak için DAO oluşturmaya yardımcı olacak.

Altcoin coin burn haberi: 26 Aralık’ta 176 milyon SHIB yakılacak

Bigger Entertainment kripto plak şirketinin sahibi Steven Cooper, grubunun Noel’den çabucak sonra bu ayın sonundaki “yanma partisinde” 176 milyon SHIB yakmayı planladığını lakin bu ölçünün hala daha büyük olabileceğini tweetledi. Cooper’a nazaran devam etmekte olan “yanma partisi” 26 Aralık’ta gerçekleşecek. Bu ayın başlarında, SHIB topluluğunu 5 dolara yakma partisine bilet almaya davet etti ve kazanılan SHIB’nin muadili olduğunu söyledi. Kazanılan nakit 26 Aralık’ta yakılacak.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız yakma aktifliğinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tabiatımı, dev kurucu ortaklardan 6 milyon dolar fon topladı

Birinci NFT tabanlı oyunlardan biri olan Tabiatımı, Ubisoft, Animoca Brands ve The Sandbox kurucu ortaklarından 6 milyon dolarlık finansman sağladı. Finansman, Tezos dayanaklı Blockchain oyununun yeni bir evcil hayvan oyun platformu sürümü oluşturmasına yardımcı olacak.

Moralis, metaverse geliştirme kitini duyurdu

Blockchain uygulamaları ve tahlilleri için backend geliştirme platformu Moralis, Web3 oyunlarının ve metaverse’lerin geliştirme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış kendi yazılım geliştirme kitini (SDK) piyasaya sürdüğünü duyurdu. SDK, geliştiricilerin Web 3.0’ı uygulamalarında kolaylıkla uygulamalarına imkan tanıyan yerleşik bir başkan oyun geliştirme ortamı olan Unity’ye sahiptir. Şirket ana gayenin, geliştiricilerin altyapı geliştirmeye çok fazla vakit harcamadan dApp’ler oluşturmaya odaklanabilecekleri bir platform inşa etmek olduğunu söylüyor.

SAFLE token, USDT ve MATIC çiftlerinde QuickSwap’ta listeleniyor

Çağdaş merkezi olmayan protokollerin hem geliştiricisini hem de kullanıcı tecrübesini geliştirmeye odaklanan multi-blockchain tahlili Safle, Poligon tabanlı QuickSwap’ta listeleniyor. Safle takımı tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, lokal token SAFLE, başlangıçta Tether (USDT) ve Polygon (MATIC) çiftlerinde listelenecek.

AdaSwap DEX Builder, Cardano’nun birinci stablecoin’i Djed ile paydaşlık kurdu

Cardano’da (ADA) DeFi gelişimine odaklanan bir ekosistem olan AdaSwap (ASW), COTI Network’ün algoritmik olarak desteklenen stablecoin’i Djed ile iştirak kurdu. Bu entegrasyon, AdaSwap kullanıcılarının ticaret tecrübesini kıymetli ölçüde yükseltecek ve yatırım stratejilerini daha esnek ve istikrarlı hale getirecek. AdaSwap CEO’su Lennon Qualmann, bu işbirliğinin COTI Network ve Cardano tabanlı protokollerin tüm ekosistemi için çok değerli bir kilometre taşı olduğunu vurguluyor:

Bir Cardano inananı olarak, COTI’nin Cardano alanına güçlü iştirakini görmeyi seviyorum, yenilikçi iştirakle Cardano ekosistemi için yaratılan potansiyeli gösteriyor.

Önder altcoin ikinci sefer 5 milyar dolarlık yakıma ulaştı

Ethereum, yüksek tıkanıklık devirlerine kıyasla nispeten sakin kalsa da, WatchTheBurn bilgilerine nazaran, günde 25 milyon dolardan fazla Ethereum yakmayı başarıyor. Şu anda yakılan ETH bedeli 4,95 milyar dolar, bu da Ethereum için küçük bir fiyat artışının bile sayıyı 5 milyar doların üzerine çıkaracağı manasına geliyor.

Altcoin projesi Ripple’nin fiyatı yükselirken, balinalar 334.5 milyon XRP taşıdı

Whale Alert datalarına nazaran, balinalar şaşırtan ölçüde 334,5 milyon XRP transfer etti. İştirakçiler ortasında Ripple teknoloji devi, önde gelen Kore borsası Bithumb ve öbür platformlar yer alıyor. Genel olarak, transfer edilen 334,5 milyon kripto paranın fiat karşılığı 319.423.308 dolar.

Altcoin MATIC, ATH düzeyine tırmanıyor!

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, MATIC fiyatı, şu anki 2,63 dolar fiyatıyla son 24 saatte %14 ve Aralık ayının başlangıcından bu yana %64.0 arttı. MATIC, NFT’lere girmesinden ve yanma düzeneğinin başlatılmasından faydalanıyor üzere görünüyor.

  • 14 Aralık’ta Polygon, daha uygun süreç fiyatı görünürlüğü sağlamak için MATIC’in yakılmasını Mumbai testnet’te Ethereum’un EIP-1599 güncellemesini uyguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.