Alt Coin

Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Bu hafta, AscendEX borsasının Marvelous NFT Token (MNFT) listesinden, Velas Network ve SpaceChain iştirakine kadar birçok değerli gelişme bulunuyor. İşte 16 altcoin ve haftanın özeti…

Bu 16 altcoin projesi büyük haberleri duyurdu

Singapur merkezli kripto borsası devi Crypto.com, düşük sermayeli Ethereum tabanlı IDEX’i (IDEX) listeliyor. Duyuruya nazaran borsa, şirketin uygulamasında süreç yapmak için daha evvel AuroraDAO olan IDEX’i (IDEX) kullanacak.

İspanya’nın önde gelen Bitcoin ödeme platformlarından biri olan Bitnovo, 2022’de 100 kripto para ATM’si kurmak için Avrupa’nın önder elektronik bileşen tedarikçisi Eurocoin ile paydaşlık kurdu. Şimdi kurulmamış ATM’lerde, Bitcoin dışında, Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve Monero’ya (XMR) erişilebilecek.

SEC ve Ripple dava süreci Şubat sonuna kadar uzatıldı. ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn, SEC ile Ripple ortasındaki davada keşif son tarihini 28 Şubat’a ertelemek için bir önerge verdi. Sekiz uzman şahit, seyahat kısıtlamaları ve şahsî meseleler nedeniyle şimdi söz vermedi.

Input Output Hong Kong CEO’su, Cardano ağının ilerlemesinden mutlu olduğunu açıkladı. Altcoin, birkaç değerli gelişimsel dönüm noktasına ulaştı ve PoS Blockchain’leri için standardı belirledi. Charles Hoskinson, Cardano ile ilgili zorluklara karşın ilerleme kaydettiklerini paylaşıyor.

Stablecoin devi Tether (USDT), üç Ethereum adresinde bulunan 150 milyon dolar kıymetinde USDT’yi dondurdu. Şirket, 18 Kasım 2017 tarihinden bu yana kara para aklama ve yasadışı hareketlerle ilgili cüzdanları kara listeye ekliyor.

Risk idareli tahlillere öncelik veren bir varlık izleme DeFi protokolü olan Tranchess, BSC doğrulayıcısı (validator) olarak bir BNB fonu başlattığını ve protokolü büsbütün token emisyonundan elde edilen gelirden uzaklaştırdığını duyurdu. Daha evvel Tranchess, Three Arrows Capital ve Spartan Group liderliğindeki 1,5 milyon dolarlık bir tipi tamamladı.

AscendEX, 14 Ocak saat 17:30 UTC’den itibaren AscendEX’te MNFT/USDT ticaret çifti altında Marvelous NFT Token’i (MNFT) listeleyeceğini duyurdu. Marvelous NFT, bir Blockchain oyun geliştirme şirketi Bad Days’in lisansı sahibidir.

OKEx, stablecoin odaklı staking hizmetlerini başlattı. Duyuruya nazaran UST DeFi staking ve USDC staking hizmetleri 14 Ocak itibariyle devreye alınıyor.

Ethereum tabanlı metaverse Sandbox’ta yeni bir mahalle olan “Mega City” etrafında yeni bir LAND satışı başlıyor. Bu teklif için açık artırmalara OpenSea platformundan erişilebilir.

IOTA Vakfı, Avrupa Blockchain Hizmetleri Altyapısını (EBSI) oluşturmak için tercih edilen bir platform haline geliyor. 13 Ocak Perşembe günü IOTA, AB Blockchain’in ticari öncesi tedarik sürecinin 2. Basamağı için seçildiğini duyurdu.

DeFi Alliance, değerli kripto kurucularıyla işbirliği yaparak merkezi olmayan özerk bir tertip (DAO) oluşturdu. Altcoin projesi, önümüzdeki aylarda tertip yapısı ve idaresi hakkında ek detaylar içeren bir teknik inceleme yayınlayacağını söyledi.

Velas Network AG, daha uygun güvenlik ve ölçeklenebilirlik ve piyasanın potansiyelinden yararlanmak için SpaceChain ile ortalık kuruyor. Velas’a nazaran, iştirak yeni pazarları ve kullanım durumlarını keşfetmek için olumlu bir adım olacak.

Near Protocol (NEAR), DeFi ekosistem sürümüne yaklaşırken başarılı bir finansman cinsini daha tamamladı. Duyuru, NEAR fiyatını yeni tarihi tepelere gönderdi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız duyurunun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.