Alt Coin

Bu 17 Altcoin’i Radarınıza Alın: Ses Getirecek Haberler Geldi!

Bitcoin, 43.000 dolar bölgesini aşmak için tez etmeyeceğini doğruladı. Önder kripto para piyasa geneli eşliğinde %3’ü aşmayan düşüş ve yükselişler dalgalanıyor. Öteki yandan, 17 altcoin projesi listeleme, paydaşlık, entegrasyon vb. üzere aktifliklerin tarihlerini paylaştı. Gelin tek bir listede haftanın gelişmelerini sıralayalım.

İşte 17 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Dvision Netwok takımının toplumsal medyada paylaştığı resmi duyuruya nazaran, Polygon Network’ün Dvision’daki takviyesi artık katılaştı. Bu nedenle protokol artık Ethereum (ETH), Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon (MATIC) üzerinde çalışıyor.

Global kripto ticaret platformu LBank Exchange, 20 Ocak 2022’de Clifford Inu’yu (CLIFF) listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için, CLIFF/ USDT süreç çifti, 20 Ocak 2022’de saat 20:00’de (UTC+8) resmi olarak satışa sunulacak.

Floki Inu (FLOKI), 19 Ocak’ın 24 saatlik vakitte diliminde en büyük 1000 BSC cüzdanı tarafından en çok kullanılan 10 akıllı mukavele olma yolunda ilerliyor. WhaleStats, süreçleri aşağıdaki tweet’le paylaştı.

Shibburn’den gelen son güncellemeye nazaran, son 24 saat içinde 19.1 milyon SHIB, saatte 798190,6 ve dakikada 13303 ortalama token yakma oranı ile sonsuza kadar dolanımdan çıkarıldı. Bilgiler, bu yakmanın 8 süreçte gerçekleştiğini bildiriyor.

OpenSea, 2022 genişleme atılımının bir kesimi olarak Ethereum cüzdan üreticisi Dharma Labs’ı satın alıyor. Salı günü yayınlanan bir blog yazısında OpenSea, “bu birliğin NFT’ler ve web3’ün benimsenmesi için bir güç çarpanı olacağına inanıyoruz” dedi.

DeFi rezerv protokolü OlympusDAO, Balancer Protocol ile bir işbirliği yaptığını duyurdu. OlympusDAO, oybirliğiyle yapılan idare teklifini takiben Balancer Protocol’e 50 milyon dolarlık likidite dağıtacak.

Dvision Network, Polygon Mainnet’te konuşlandırıldığını ve LAND NFT’lerini ekosistemlerine getirdiğini resmen duyurdu. Polygon Network’ün bu takviyesi, 2022 yılının birinci çeyreğinde gerçekleşmesi planlanan Dvision Metaverse için ikinci bir arazi satışının sinyalini verecek.

Cardano Vakfı, EMURGO ile ortak bir proje başlatmak için bir ortaya geldi. Ana emel, Blockchain protokolünün ekosistemini desteklemek ve merkezi olmayan uygulama geliştirmeyi hızlandırmak. Hususa dair detaylı bilgiye, Kriptokoin.com derlediğimiz makaleden ulaşabilirsiniz.

Microsoft, Activision Blizzard’ı 68.7 milyar dolara satın aldı

  • Microsoft, önder oyun ve interaktif cümbüş içeriği geliştiricisi Activision Blizzard’ı 68.7 milyar dolara satın aldığını duyurdu. Satış süreçlerinin 2023 yılında tamamlanması planlanıyor.
  • CoinMarketCap, “solucan deliği” adresleriyle ilgili son problemleri düzeltmek için Shiba Inu takımıyla işbirliğine başladı. Shiba Inu topluluğu, “kriptonun ön sayfasında” görüntülenen üç “Ethereum katili” (Binance Smart Chain, Terra ve Solana) ile ilgili üç geçersiz akıllı mukaveleye dikkat çekti.
  • Asya GameFi segmentinin en tesirli oyuncularından biri olan Digital Entertainment Asset grubu tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, 12 milyon dolarlık finansman tipi tamamladı.
  • Dijital kimlik idaresi için son teknoloji tahlil olan SocialKYC, artık birinci kullanıcılarını bünyesine katmaya hazır. BOTLabs Trusted Entity GmbH (BTE), Polkadot ekosistemindeki yeni kimlik doğrulama tahlilini tanıtıyor.

Altcoin projesi Cardano’nun ana şirketi olan IOHK, 2022’de bugüne kadar kaydettiği muazzam ilerlemenin bir özetini veriyor. IOHK, bir dizi tweet’te, son 10 gün içinde Cardano üzerine inşa edilen projelerden sekiz büyük duyuruyu vurguluyor:

Tanınan iletileşme uygulaması LINE, Tayland’daki teknoloji konferansında DOSI platformunu tanıttı. Blockchain teknolojisini kullanan LINE, geçtiğimiz yıl haziran ayında Japonya’da NFT’yi global manada yaymayı amaçlayan ve birebir vakitte NFT pazar yeri olan LINE NEXT’i kurmuştu.

  • Osmosis, internet hizmetleri sağlayıcısı Althea tarafından inşa edilen Ethereum için cross chain protokol (IBC) Gravity Bridge’i duyurdu. Osmosis’i önde gelen akıllı kontrat Blockchain’ine bağlamak, Cosmos otomatik pazar işaretçisine kilitlenen toplam pahada diğer bir artış sağlayabilir.

Token yakma etkililikleri

  • Fan token’lerden gelişmeler devam edelim. Spor kulüpleri, taraftarlara ayrıcalıklar sunmak için büyük bir yatırımcı kitlesine hitap ediyor. En son gelişmelerde Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe Token’ın 2.yakım planlının 31 Ocak’ta olduğunu duyurdu.
  • Ertha (ERTHA), KuCoin borsasında listeleniyor. Süreçler 21 Ocak’ta 13:00’ten itibaren etkin olacak. Çekim süreçleri için 22 Ocak TSİ 13:00’de başlayacak.
  • KuCoin borsasıyla sonlandıralım. Astar Network (ASTR), 20 Ocak TSİ 12:00’ten itibaren borsada listelenecek. Süreçler 21 Ocak TSİ 13:00’de açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.