Alt Coin

Bu 2 Altcoin Çıldırdı ve Yüzde 11.000 Aşıldı! İşte Nedeni

Bugün, piyasa bedelinden bağımsız olarak bakıldığında tüm kripto para piyasasında 2 altcoin projesinin yükselişi dikkat çekti. Bugün, Andromeda (M31) ve Hakuryu ($RYU) isimli kripto paralar CoinMarketCap’te bir müddetliğine en çok yükselenler tablosunun birinci sıralarında yer aldı. Pekala, neden yükseldiler? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu iki altcoin en çok yükselenlerden oldu!

En çok yükselen birinci altcoin, yüzde 11.216 ile Andromeda (M31) oldu. İsmini Andromeda Galaksisi’nden, ticker’ını ise Andromeda’nın öteki ismi M31’den aldığı aşikâr olan kripto paranın neden yükseldiğine dair rastgele bir bilgi yok. Projenin kayıtlı Twitter hesabı ise yazım sırasında askıya alınmış bulunuyor. En son, 8 Aralık’ta yapılan bir Telegram gönderisine nazaran Andromeda V2 mukavelesine geçiş yapıldığı belirtiliyor. Yatırımcılar, V2 tokenlarını 1:1 oranında aldı.

İkinci olarak en çok yükselen altcoin, Hakuryu ($RYU) oldu. Hakuryu, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir coin’dir. En son gelişmelere bakıldığında Hakuryu, eşsiz bir NFT koleksiyonu olan Swap-DEX’i ve 2022’nin birinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan Play-to-Earn oyununu sunacak.  Twitter hesapları, son vakitlerde fenomen bir çocuk olan “Hasbulla”nın 1.5 milyon takipçisine Haku-Ryu’yudan bahsettiğini tweetledi.

Yazının sonuna gelirken, kripto para piyasasının hayli riskli ve volatil bir piyasa olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bahsedilen altcoin’ler yüzde 11.000 yükseldiği üzere sıfıra da düşebilir. Her yatırımcı, yatırımlarını kendi araştırmaları doğrultusunda yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.