Alt Coin

Bu 2 Altcoin İçin Kıymetli Tarihler Açıklandı: Neler Olacak?

Axie Infinity’nin RON token lansmanı planlanmış bulunuyor. Pekala bu neden değerli? “Play to earn”ün amiral gemisi tanınan altcoin projesi, yakında RON tokenini başlatacağını twitter üzerinden duyurdu. Mevzu ile ilgili ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin için değerli tarih

Ronin Network, Axie Infinity‘nin ilerlemesinin bir sonraki evresini güçlendirmek için ayarlanmış Ethereum gibisi bir side-chain. Ronin Network takımı tarafından resmi hesabında paylaşılan tweet’e nazaran, geliştiriciler nihayet ağın tokeni olarak RON’un lansman tarihine karar verdi. Bir hafta evvel, Axie Infinity’nin kurucu ortağı ve büyüme önderi Jeffrey Zirlin, GameFi meraklılarına RON tokenini tanıtmak için eşsiz bir airdrop başlattı. RON sürümü, Axie Infinity’nin geniş ve tutkulu topluluğu tarafından heyecanla bekleniyor. Ronin’in DeFi protokolü Katana’ya likidite sağlayıcıları olarak katılmayı planlayan “verim çiftçilerini” ödüllendirmek için kullanılacak.

Axie Infinity ve Ronin Network: Önümüzde uzun bir yol var

Axie Infinity yaratıcısı Sky Mavis’in kurucu ortağı ve CEO’su Trung Nguyen, bir teknik incelemede Ronin Network’ün büyüme, ölçeklendirme ve evrimle ilgili olacağını şöyle vurguladı:

Ronin’in getirdiği imkanlar konusunda çok heyecanlıyız. Ronin, hala erken bir durumda olmasına karşın, blockchain oyunlarının ruhuna ve kıymetlerine hizmet etmek için yıllar içinde daima olarak gelişecektir. Teknik açıdan, Ronin’i daha da güçlendirmek ve ölçeklendirmek için çeşitli tahliller de arıyoruz. Örneğin zKSyncs umut verici görünüyor, lakin bilhassa NFT’ler ve oyunlar için üretime hazır hale gelmesi vakit alabilir.

Axie Infinity, 2021 GameFi çılgınlığının en seçkin protokolleri ortasında yer alıyor. 5 Ekim’de, B Serisi cinsinde 152 milyon dolar teminat altına aldı. Cins, Andreessen Horowitz, Paradigm ve Accel tarafından ortaklaşa yönetilirken, FTX, Samsung ve Standard Crypto da para toplama uğraşlarında Sky Mavis’i destekledi. Axie Infinity, Project K oyunu ve Katana DeFi protokolü ile birlikte Ronin Network, Sky Mavis ekosistemi için en öncelikli proje.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.