Alt Coin

Bu 2 Bilinmeyen Altcoin Çılgınca Artıyor: Yüzde 33.800!

Bitcoin, Ethereum üzere kripto paralar son 24 saatte yüzde 4 oranında bedel kaybetmeye devam ederken; tıpkı vakit diliminde, bilinmeyen 2 altcoin, inanılmaz bir performans gösterdi. Lakin bu kripto paraların epeyce düşük bir süreç hacmi olduğunu ve projelerine yönelik bilgilerin kısıtlı olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

2 küçük altcoin sert yükseldi!

CoinMarketCap’in bilgilerine nazaran son 24 saatte en çok bedel kazanan altcoin, onLEXpa (onLEXpa) isimli bir kripto para ünitesi oldu. onLEXpa, All Best ICO (ALLBI) projesine ilişkin olduklarını söylüyor. Kripto para ünitesinin takımının kendi tabirlerine nazaran Online Lex Partners (onLEXpa Tokens) çevrimiçi kursların ve projelerin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Blockchain teknolojisi ile dünya çapında eğitimi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. onLEXpa tokenı, gün içinde 0.0000405 dolardan 0.20 dolara kadar yükseldi. Toplam arzı 586,000,000 olan token, yakın vakitte Binance Smart Chain’e (BSC) geçiş yaptı. Piyasa pahası ise 12,245,934 dolarda.

En çok kıymet kazanan bir başka token, La Peseta (PTA) oldu. La Peseta, Binance Smart Chain ağında oluşturulmuş bir DeFi projesidir. Kendi açıklamalarına nazaran temek maksadı, günlük ödeme biçimi olarak kullanılmasıdır. NFT, ödeme platformlarına para ünitesi entegrasyonları üzere daha uzun vadeli gayelerinin olduğu da belirtiliyor. Peseta, İspanya euro kullanmaya başlamadan evvel kullanılan para ünitesiydi. La Peseta, yakın vakitte hem CoinMarketCap hem de CoinGecko’da listelendiğini sevinçle duyurdu. Kripto para ünitesi, 0.000000002521 dolardan 0.000001307 yükseldi. Piyasa bedeli ise 2,197,488 dolarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.