Alt Coin

Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler”

İki göğüs coin, yakın vakitte çeşitli iştiraklerin haberini verdi. Shiba Inu’dan ilham alan kripto para ünitesi Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu. Öte yandan geçen yıl hizmete giren Napoli merkezli restorant, ödeme formülüne sırf SHIB’i eklemekle kalmadı, tıpkı vakitte tüm işletmesini Shiba Inu ile ilgili konseptleri içerecek halde yine markalaştırdı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Göğüs coin TSG Hoffenheim ile ortak oluyor

Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu. Mutabakatın bir modülü olarak kulüp, Baby Doge takımıyla birlikte, bir non fungible token (NFT) koleksiyonu geliştirmek için çalışacak. Tüm iç saha maçlarında saha etrafındaki LED panolarda Dogecoin klonunun reklamı yapılacak. Hoffenheim ve Baby Doge da ortak markalı içerik oluşturacak. BabyDoge, şu anda 0,000000003851 dolardan süreç görüyor.

Baby Doge LLC’nin proje yöneticisi Mike Watson, Hoffenheim’ı “ileriye dönük” ve “teknoloji odaklı” bir kulüp olarak tanımladı. İştirakin, Almanya’nın en âlâ profesyonel futbol kısmı olan Bundesliga’nın bir modülü olacağından, projenin Avrupa Birliği içindeki varlığını genişleteceğini söylüyor. 1945 yılında kurulan Hoffenheim, 2017-2018 döneminde Bundesliga’da üçüncülük elde ederek birinci sefer UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etti.

SHIB, Welly’s ile iş birliği yapıyor

Welly’s isimli İtalyan restorantı, logosunu SHIB maskotunu içerecek formda yine markalaştırdı ve böylelikle birçok meraklının restoranı “SHIB Markalı Besin Zinciri” olarak tanımlamasını sağladı. Meraklıların artık SHIB kullanarak en sevdikleri burger için ödeme yapabilecekleri gerçeğinin yanı sıra, gelişmenin kripto para ünitesinin yaygın olarak benimsenmesini daha da artıracağı ve fiyatında bir artış yaşanmasına yol açacağı düşünülüyor.

Welly’s’in İtalya’daki McDonald’s ve Burger King üzere tanınan markalara karşı büyük bir rakip olarak görüldüğünü belirtmekte yarar var. Restoran, günlük olarak sandviç satın alan kripto dışı kullanıcılar da dahil olmak üzere değerli sayıda kullanıcıya sahiptir. SHIB, yazım sırasında 0.00002117 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.