Alt Coin

Bu 2 Metaverse Coin Kıymetli Haberleri Verdi: Fiyatlar Fırladı!

Kripto piyasasının bugün kıymetli fiyat artışları göstermesiyle, The Sandbox (SAND) 10 Şubat’ta yapılması planlanan Web3 LAND satışının ortasında %14’ün üzerinde arttı. Decentraland (MANA) ise kullanıcı tecrübesini düzgünleştirmeye yardımcı olan orta yüzündeki güzelleştirmelerle iki hafta içinde %75 kıymetlendi. Metaverse coin piyasasına yükseliş ivmesi kazandıran gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

The Sandbox (SAND) fiyatı neden yükseliyor?

Bu hafta, Sandbox grubundan 550’den fazla LAND, 8 ESTATE açık artırması ve Premium NFT’ler dahil olmak üzere öbür bir LAND satışını duyurduğundan SAND fiyatı %16’nın üzerinde arttı.

LAND satışının 10 Şubat’ta 13:00 UTC’de yapılması planlanıyor. Buna ek olarak, The Sandbox kısa müddet evvel 25 Aralık’ta bildirilen evvelki mukaveledeki bir güvenlik açığını gideren yeni bir LAND kontratı yayınladı.

Genel olarak, Sandbox piyasada en çok beklenen projelerden biri ve LAND iktisadı kriptoda epeyce faal. Sandbox, metaverse oyununa 93 milyon doların üzerinde yatırım yapan Softbank üzere büyük şirketlerden kıymetli yatırımlar aldı. SAND şu anda son 24 saatte %20’ye yakın artışla 4.39 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası 4.06 milyar dolar ve 24 saatlik süreç hacmi 1.4 milyar dolar.

Decentraland (MANA) fiyatı 2 hafta içinde %70 yükseldi

Decentraland (MANA) fiyatı, metaverse projelerine yönelik ilgi yine alevlendiğinden, taban fiyatlardan %75’lik bir sıçrama kaydetti. TradingView bilgilerine nazaran son iki hafta içinde MANA fiyatı 22 Ocak’taki 1,70 dolar taban düzeyinden %70 artarak 1 Şubat’ta 2,90 dolara ulaştı. Mevcut düzeylerde 3 dolar civarında süreç görüyor.

Metaverse coin devlerinden MANA’yı yükselten 3 faktör

Decentraland ekosistemi için olumlu bir geleceğe işaret eden üç faktör, gerçek dünyadaki şirketlerin sanal ortamına entegrasyonu, protokol üzerine inşa edilen büyüyen bir ünlüler ve etkileyiciler ekosistemi ve genel kullanıcı tecrübesini düzgünleştirmeye yardımcı olan kullanıcı orta yüzündeki iyileştirmeler.

  • Sotheby’s, Decentraland’da sanal bir müzayede meskeni kurarak kripto ekosisteminde bir demirbaş haline geldi. Yakın tarihli gelişmelerde, Meta Lite Bar, Decentraland entegrasyonunu duyurdu.

  • MANA fiyatını yükselten ikinci faktör, markalarını VR’da kurmak isteyen ünlülerin ve fenomenlerin benimsenmesi.

  • Üçüncü faktör, kullanıcı tecrübesindeki iyileştirmeler ve artan sayıda platformlar ortası entegrasyonu. Metaverse coin projesi ayrıyeten, tüm kullanıcıların koleksiyonlarını yönetmelerine ve izlemelerine ve şahsî markalarını oluşturmalarına imkan tanıyan bir “Mağazam” kısmı ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.