Alt Coin

Bu 2 Metaverse Coin, Kıymetli Haberlerin Akabinde Fırladı!

NFT’ler, oyun protokolleri ve metaverse’in doğuşu 2021’de trend olan hususlardı ve 2022’de daha da büyüyecek halde şekilleniyorlar. Metaverse coin piyasası da birebir halde başarılı ve birçoğu değerli fiyat artışları görüyor. Bu yazıda, değerli haberlerin akabinde yükselişe geçen 2 metaverse projesine bakalım.

VulcanVerse, bu haberlerin akabinde %119 yükseldi

NFT’ler ve metaverse ile ilgili projeler de piyasa genelindeki gerilemeden süratle geri dönüyor ve Vulcan Forged (PYR) bu hafta en çok hareket edenlerden biri. Proje, VulcanVerse ekosistemini geliştirme sürecinde olan bir Blockchain oyun stüdyosu ve NFT pazarıdır. Fiyatı etkileten birinci gelişmede Vulcan Forged, Vulcan Forged’ın “Metaverse için Blockchain” olarak isimlendirdiği Elysium Blockchain’i 28 Ocak’ta başlattı.

Fiyat hareketliğinin ikinci nedeni, VulcanVerse’de 100 yerin sonlu listelenmesiydi.

PYR fiyatındaki yükselişin üçüncü nedeni, şu anda Polygon ve Ethereum ağlarında çalışan protokoller merkezi olmayan değişim olan VulcanDex’in başarısı. VulcanDeX’e nazaran, protokol 29 Ocak’ta kilitlenen toplam 10 milyon dolarlık pahası aştı ve bu sayı PYR fiyatları yükseldikçe yükselmeye devam ediyor. VulcanDEX ayrıyeten, iki ağ ortasında PYR tokenlerinin kolay transferini sağlayacak olan DEX’in ‘My Forge’ kısmına Ethereum ve Polygon ortasında bir cross chain köprü entegre etme sürecinde.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin ShinFloki CoinMarketCap’te listelendi ve uçtu

ShinFloki, ünlü Shiba Inu köpeği temalı bir metaverse ve NFT göğüs token’i. Proje şu anda geliştirme basamağında ve gelecekteki güncellemeler ortasında, kullanıcıların NFT’leri için mükafatlar kazanmalarını sağlayan NFT’ler için bir dApp, oyna-kazan metaverse oyunu ve değişken fiyat hareketine yardımcı olacak bir geri satın alma teşebbüsü yer alıyor. Bugünün fiyat hareketlerinde ShinFloki (SHINFLOKI), CoinMarketCap’te listelenmesinin etrafındaki hype sayesinde 0.0119 dolar ATH düzeyine ulaştı.

ShinFloki’nin mevcut değerlemesi, büsbütün seyreltilmiş 1 milyon dolarlık piyasa bedeli ile 800 bin dolarlık bir piyasa kıymetidir. NFT ve metaverse projeleri, En az Uygulanabilir Eser olmasa bile 2-3 milyon dolarlık kıymetlere kolay kolay ulaştığından, bu nispeten düşük bir bedel olarak kabul edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.