Alt Coin

Bu 2 Metaverse Coin Tahtayı Ralliyle Açtı: Yüzde 700 Yaptı!

Metaverse projeleri, piyasa düşüş ivmesi gösterse bile kıymetli fiyat artışları görmeye devam ediyor. Bugünün en çok kazananlarından MetaPlanet (MPL), piyasanın en yeni üyesi. Gelin, metaverse coin piyasasına daha yakından bakalım ve %400’ü aşan performansları görelim.

Yakın vakitte yayınlanan metaverse coin %400 yaptı

20 Ocak’ta piyasaya sürülen MetaPlanet (MPL), Binance Smart Chain tabanlı DeFi metaverse ekosistemi. BEP-20 MPL token platformda mahallî para ünitesi olarak kullanılıyor. Metaplanet’in misyonu, eksiksiz DeFi ve GameFi uygulamaları paketi geliştirmek ve kripto yatırımcılarının sanayinin büyümesinden faydalanmasına yardımcı olmak. Şu anda Metaplanet, kullanıcıların cüzdanları aracılığıyla alıcı yahut üretici olmalarını sağlayan MPL merkezsiz borsasını sunuyor. 

MetaPlanet fiyatı neden yükseliyor?

MetaPlanet’in son fiyat artışının birkaç nedeni var. MPL’nin daha yeni listelenmiş olması, birçok yatırımcının FOMO’yla satın almasına neden oldu. Ayrıyeten MetaPlanet’in ekosistemi yeni yatırımcılar için cazip fırsatlar sunuyor. Ek olarak, sirkülasyondaki arz azamî arzla eşleştiği için projenin tokenomikleri inanç verici. Bu, MPL’nin piyasa pahasının olduğundan daha düşük görünecek formda manipüle edilmediği manasına geliyor. MetaPlanet şu anda, %400’ün üzerindeki karını %90 düzeyinde tutuyor. ATH düzeyi 0.0002335 dolardan %55.17 geriledi. WBNB çifti ile PancakeSwap üzerinde listeleniyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Yüzde 700 yükselen AEKI Metaverse (AEKI) nedir?

1 Ocak’ta piyasa sürülen AEKI Metaverse, topluluğu tarafından yürütülen Blockchain tabanlı proje. AEKI daima olarak yükseliyor ve yalnızca 2 hafta evvelki lansmanından bu yana %700 pahalandı. AEKI Metaverse, topluluk üyelerinin VR oyunlar oynamak, coin stake etmek, arazi sahibi olmak için bütün bir ekosistem sağlıyor. AEKI, statik yansımalar yoluyla pasif mükafatlar sunar ve arzın %30’u stratejik olarak yakılıyor. Bu da, dezenflasyonist token olduğu manasına geliyor. NFT oluşturma, bağış aktiflikleri, pazar iştirakleri, AEKI ekosistemi ve yeşil madencilik şirketleri aktiflik yol haritalarında planlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.