Alt Coin

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

BitMax olarak da kripto para borası AscendEX, oyna-kazan NFT platformu Sidus Heroes’un lokal token’i SIDUS’u ve DAO token SENATE’yi listeleyeceğini duyurdu. Yeni yıl hazırlarına başlayan Bitexen’de BSC tabanlı BABI token’i 3 Ocak 2022’de listesine ekliyor. Gelin, borsaların resmi duyurularına ve altcoin projelerine göz atalım.

3 altcoin projesi önde gelen platformlarda listeleniyor

AscendEX, 29 Aralık’ta SIDUS ve SENATE’yi Tether (USDT) çiftinde listeledi. Sidus Heroes, uzay temalı, oyna-kazan, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Oynanış, yıldızlararası keşif ve savaşlar içeren metaverse’de gerçekleşir. Altcoin projesinin geliştirici grubu, DeFi ve NFT eserleri oluşturma konusunda yılların tecrübesine sahip çok sayıda yüksek vasıflı Blockchain geliştiricisinden ve ayrıyeten birçok klasik oyun geliştiricisinden oluşuyor. Borsanın son duyurusuna nazaran bir ERC-721 token’i olan SIDUS ve DAO token SENATE listeye eklendi. AscendEX gelişmeyi aşağıdaki tweet’le duyurdu.

BABI, Bitexen Pro tahtasına ekleniyor

Binance Smart Chain topluluğu tarafından yönetilen birinci NFT pazarı Babylons (BABI), Bitexen Pro tahtasına ekleniyor. BABI token altcoin projesinin yönetişim token’idir ve kullanıcılar stake yaparak platform üzerindeki avantajlardan yararlanabilirler. Babylons, resmi Twitter hesabından BABI’nin Türkiye’deki süreç hacmine nazaran en büyük borsalarından birinde listeleneceğini söyleyerek duyurdu. Tweet’e nazaran altcoin 3 Ocak 2022’de Bitexen Pro listesine eklenecek.

  • Yazım sırasında, Babylons (BABI), 2.5 milyon dolar piyasa bedeliyle 3287. sırada süreç görüyor. BABI, son 24 saatte %2.9 yükselişle 0.1236 dolara ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.