Alt Coin

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

Yakın vakitte, tanınan göğüs token Floki Inu’nin (FLOKI) Fenerbahçe ile iş birliği duyurulduktan sonra, değerli bir listelemede haberi de Asya ve Güney Amerika’ya yayılmış BingX borsasından geldi. Öbür yandan, Tron Blockchain tabanlı Black Phoenix (BPX) grubu metaverse projesi BAE paydaşlık yapıyor ve Coinbit borsasında listeleniyor. İşte listelenecek 3 altcoin projesi ve ayrıntılar…

Coinsbit borsası bu altcoin projesini listeliyor

Tron Platformunun (TRX) akıllı mukavelelerine dayanan çok eserli bir Blockchain ekosistemi olan Black Phoenix, BAE’deki eksantrik metaverse projesinin detaylarını paylaştı. Black Phoenix grubu tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, mühendisleri ve iş geliştiricileri, eşsiz bir metaverse merkezli proje geliştirmek için BAE temsilcileriyle işbirliği arıyorlar. BAE, dünyanın iş ve inovasyon merkezi olmayı hedeflediğinden, Black Phoenix takımı burada kapsamlı bir paydaşlıklar hedefliyor. Listeleme haberi de Coinbit borsasından geliyor. Platformun 24 Aralık’taki resmi Twitter duyurusuna nazaran Black Phoenix’in lokal token’i BPX, Tether (USDT) çiftinde 27 Aralık’ta listelendi.

Floki ve Render, BingX borsasında listeleniyor

Çoğunlukla Asya ve Güney Amerika’ya yayılmış 1 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en büyük borsalarından BingX, altcoin projeleri Floki Livepeer (FLOKI) ve Render (RNDR) token’lerini listeleyeceğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız duyuruya göre FLOKI süreçleri 23 Aralık açıldı ve ve borsa FLOKI/USDT çiftini destekleyecek. Bunun dışında, platforma eklenen en yeni token ise Render (RNDR), GPU hesaplama gücüne gereksinim duyan sanatkarları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum tabanlı bir GPU oluşturma ağıdır. Her iki token bugün düşüş gösterirken, FLOKI son 24 saatlik kaybını %8’e yaklaştırdı ve 0.0001202 dolardan süreç görüyor. Son olarak, RNDR günlük %3.20 düşüşle 5.19 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.