Alt Coin

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Tanınan Borsa Listeliyor!

Ünlü kripto para borsası AAX, dünya başkanı stüdyo Animoca Brands’ın 3 yeni GameFi tokenini listeliyor. Ana akım kripto para borsası AAX tarafından listelenen altcoin projeleri ortasına yapılan çok kıymetli bu eklemenin detaylarını Ktipyokoin.com’da bulabilirsiniz.

Listelenen 3 altcoin projesi

Animoca’nın varlıkları artık AAX tarafından listeleniyor. AAX kripto borsası temsilcileri tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, varlık dizisine blockchain tabanlı oyun segmentinin üç sıcak tokeni eklendi. Bahsedilen tokenler, sahiplerine, öncü bir “play to earn” geliştirme stüdyosu olan Animoca Brands tarafından yeni oyunlarda premium fonksiyonların ve öbür sonlu araçların kilidini açma hakları verecek halde ayarlanmış.

Birinci ekleme, REVV tokeni, hem REVV Motorsport hem de REVV Racing merkezi olmayan uygulamalarında ana yardımcı program tokeni olarak hizmet veren Ethereum tabanlı (ERC-20) bir varlıktır. AAX’in spot süreç paketine ikinci ekleme, The Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes oyunlarının bir yardımcı programı olan TOWER’dir. TOWER, bu oyunların tüm meraklılarının oyun içi öğeler satın almasına, platform fiyatı ödemesine ve idare referandumlarına katılmasına müsaade verir. AAX, oyun tokenleri için en uygun platform olarak kendisini sağlamlaştırıyor, üç airdrop duyurdu. Üçüncü token olan GMEE, GAMEE taşınabilir oyun ekosisteminin temel varlığı olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Oyuncuların GAMEE Arc8 platformundaki tüm turnuvalara katılmasına ve GAMEE değiştirilemez tokenleri almasına müsaade verecek halde ayarlanmıştır.

AAX’in araştırma ve strateji lideri Ben Caselin, REVV, TOWER ve GMEE’nin gerisindeki stüdyo olan Animoca Brands’in gerçekleştirdiği vizyon ve ilerlemeden etkileniyor ve şöyle diyor:

“Animoca Brands’i başkalarından ayıran şey, hem yerleşik hem de yeni kuşak oyuncuların, girişimcilerin, içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin yaratıcı olabileceği, kimlik oluşturabileceği, mülkiyeti teminat altına alabileceği ve gerçek dünyayla sanal mikro ekonomilere katılabileceği bir ortam oluşturmaya yönelik kanıtlanmış taahhütleridir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.