Alt Coin

Bu 3 Altcoin’deyseniz Ziyanda, Bu 6 Coin’deyseniz Kârdasınız!

Büyük hacimli altcoin projelerinin birden fazla ATH’lerinin %50’sinden fazlasını kaybettiği için Cardano, Sushiswap ve Uniswap yatırımcıları kaybedenler listesinin başında geliyor. İşte 9 coin’in kar ve ziyan oranları…

Bu altcoin yatırımcıları şu an ziyanda

Son vakitlerde 3 trilyon doların üzerine çıkan kripto para piyasasının bedeli şu anda 2 trilyon doların biraz üzerinde olduğu için kripto yatırımcıların birçoklarının aykırıda olduğu gerçeğini inkar etmek mümkün değil. Bunun piyasada bir dalgalanma tesiri olduğu ve bir dizi kripto paraya tutan adreslerin en çok etkilenenler ortasında olduğu görülüyor. IntoTheBlock datalarına nazaran Cardano, Sushiswap ve Uniswap sahipleri kırmızı tarafta. Cardano’yu elinde tutan adreslerin %70’inden fazlası şu anda kayıpta. Sahipleri ziyanda olan öteki kıymetli kripto paralar ortasında %80’in üzerinde Sushiswap ve %71’de Uniswap bulunuyor. Devam etmeden evvel aşağıdaki kar (profit) ve ziyan (loss) oranlarına göz atın.

BTC, ETH, DOGE ve SHIB sahipleri gülümsüyor

ADA, SUSHI ve UNI sahipleri hala kayıplarından ve mevcut kripto piyasasının düşüşlü tabiatından ötürü acı çekerken, Bitcoin, Ethereum sahipleri, iki tanınan göğüs coin olan Dogecoin ve Shiba Inu artı Polygon’un Matic ve Algorand sahipleri kâr ediyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız IntoTheBlock datalarına nazaran, Bitcoin tutan adreslerin %78’i şu anda kârda. Ethereum için, sahiplerinin %86’sı kârdayken, iki göğüs coin Shiba Inu ve Dogecoin, sahiplerinin sırasıyla %56 ve %55’ine sahip. MATIC sahiplerinin %83’ü kârda ve Algorand’ın sahiplerinin %77’si kârda. Enteresan bir biçimde, kârlı bu coin’lerin birden fazla, daha geniş kripto piyasası yaygın bir düzeltmeyle karşı karşıya olduğu için, o vakitten beri sürat kaybetmelerine karşın, son vakitlerde yeni tepelere yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.