Alt Coin

Bu 3 Altcoin’e Dikkat: Balinalar Harekete Geçti!

Balina izleme araçları Polygon (MATIC), Ripple (XRP) ve Dogecoin’de (DOGE) devasa balina transferleri tespit ediyor. Datalara nazaran her bir altcoin projesinde milyon dolarlık fonlar oynadı. DogeWhaleAlert ve Whale Alert üzere on-chain dedektifleri cüzdanların kimlerini ayrıntılandırıyor. İşte ayrıntılar…

Bu 3 altcoin projesinden milyonlar taşındı

DogeWhaleAlert Twitter hesabı, en tanınan göğüs coin DOGE’de şaşırtan üç süreç tespit etti. Bu ortada, balinalar yaklaşık 33 milyon Poligon (MATIC) transferi gerçekleştirdi. Anonim cüzdanlar ortasında gerçekleşen operasyonda, üç etapta “5.068.594”, “4.222.364” ve “4.361.456” DOGE aktardı. Kriptodaki bu meblağlar fiat cinsinde toplam 2.389 milyon dolar. Farklı bir biçimde, bu transferlerin komite fiyatları 2 doları geçmedi.

Altcoin balinaları, 86 milyon dolarlık MATIC transfer etti

On-chain dedektifi Whale Alert, bilinmeyen kripto cüzdanları ortasında yapılan iki büyük MATIC transferi tespit etti. Her transfer 42 milyon dolar ve 43 milyon doların biraz üzerinde taşındı: 16.487.354 ve 16.487.355 MATIC. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere MATIC, en büyük 1.000 ETH balinası tarafından en çok süreç gören token olma durumunu UNI’ye kaptırdı. Şu anda, MATIC, birinci 1000 Ethereum balinası tarafından tutulan varlıklar ortasında 10. sırada yer alıyor.

309 milyon XRP, borsalar tarafından hareket ettirildi

Whale Alert, son yedi saat içinde birkaç büyük XRP süreci tespit etti. Bunlardan biri, 177.149.700 XRP’lik şaşırtan bir tek kesim taşıyordu. Fonlar, dahili olarak Gopax ve FTX ortasında Güney Kore merkezli önder borsa Bithumb tarafından taşınıyor. Bithomp XRP analitik sağlayıcısına nazaran, 177 milyondan fazla XRP’nin en büyük transferi anonim cüzdanlar ortasında yapılıyor.

Altcoin projelerine dair değerli gelişmeler

  • DOGE’nin üstteki süreçlerde yalnızca 2 dolar gas masrafı çıkarması Elon Musk’un argümanlarını destekliyor.
  • Hatırlamak gerekirse, bu ucuzluk, Elon Musk’ın Bitcoin üzerinden ödemeler için bir para ünitesi olarak Doge’u tercih etmesinin ana faktörleri ortasındaydı.
  • Dogecoin geliştiricileri 8 farklı projeden oluşacak tol haritasını duyurdu.
  • Polygon, Blockchain’deki bir açığı evvelce fark etti ve hack saldırısını 1.6 milyon dolarda durdu. (Ayrıntılar burada)
  • SEC’in bir yıl evvel Ripple’a karşı başlattığı yasal savaşa karşın, şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, 2021’in Ripple için şimdiye kadarki en güçlü yıl olduğunu paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.