Alt Coin

Bu 3 DeFi Altcoin’inden Müjde: Dev Borsaya Giriyorlar!

İsviçre merkezli yatırım eseri ihraççısı 21Shares AG, BX Swiss’te kripto para borsasında süreç gören üç yeni eserin listelendiğini duyurdu. DeFi altcoin Aave (AAVE), oracle platformu Chainlink (LINK) ve merkezsiz borsa Uniswap (UNI) sırasıyla ETP’lerin temel varlıkları. Ek olarak, global yatırım yöneticisi VanEck, birinci çok tokenli kripto para ünitesi fonunu tanıttı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

BX Swiss’te 3 yeni DeFi altcoin listeleniyor

Yakın tarihli basın açıklamasında 21Shares, kripto para ünitelerine dayalı üç borsada süreç gören eseri daha piyasaya sürerek kripto para çalışmalarını ikiye katladı. ETP’ler artık borsa operatörü BX Swiss’te listeleniyor ve altcoin projeleri Aave, Chainlink ve Uniswap’ın performansını takip ediyor. 21Shares CEO’su ve Kurucu Ortağı Hany Rashwan, en son listelemelerin yatırımcıların kripto dünyasına daha fazla erişim elde etmelerini sağlayacağına dikkat çekti:

Devasa eser kümemizi genişletmeye devam ederken, bu bizim için heyecan verici bir öbür ekleme.

VanEck’in en yeni fonu

Başka bir basın açıklamasına nazaran, idare altındaki 80 milyar dolardan fazla varlığa (AUM) sahip New York City merkezli finans kurumu, birinci çok tokenli kripto para fonunu başlattı. Eser, SIX Swiss ve Deutsche Borse Xetra borsalarında bir ETN olarak listelendi ve Avrupalı ​​yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), Tron (TRX) ve Avalanche’ye (AVAX) erişim sağlıyor. VanEck Europe’un Eş Lideri Gijs Koning, şirketinin, çok az işletmenin pahasına inandığı 2017’den bu yana kripto para ünitesi sanayisinin bir savunucusu olduğunu hatırlattı:

Avrupa’da bu risklerin birçoğunu birinci kere pazarlayan bizdik, zira temelinde yatan teknolojilerin dönüştürücü tabiatına inanıyoruz ve dönüştürücü yatırımlara açık olmak şirketimizin DNA’sının merkezinde yer alıyor.

VanEck için Avrupa topraklarındaki teşebbüsler gelişirken, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki uğraşları için durum bu türlü değil. Geçen yıl, firma bir spot Bitcoin ETF başlatmak için SEC’e başvurdu, lakin mali düzenleyici sonunda teklifi reddetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.