Alt Coin

Bu 3 Göğüs Coin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Platform Ekliyor!

Tanınan dijital ikram kartı platformu GiftChill, kullanıcıların ödeme sistemi olarak kullanabileceği kripto paralar listesine 3 göğüs coin projesi ekliyor. Firma birebir vakitte, kripto paralara yakınlıyla biliniyor ve BTC, LTC, ETH üzere kripto para üniteleri listesindeki coin’lerden kimileri. Gelin, GiftChill’in açıklamalarına ve listelenen coin’lere göz atalım.

Platforma 3 göğüs coin daha ekliyor

GiftChill yakın vakitte Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Kishu Inu (KISHU) listesine ekleyeceğini duyurdu. Önde gelen armağan kartı platformu, kripto para ünitesi kullanım durumları yolunda öncü ataklar attı. DogeCoin, Shiba Inu ve Kishu Inu yalnızca göğüs coin olarak görülse de, şirket “rekoru kırmak için buradayız, göğüs coin olsun ya da olmasın, kripto para ünitesi gelecekteki tercih edilen ödeme olacaktır” açıklamasıyla takviyesini tabir ediyor. Ayrıyeten, GiftChill’in kullanıcılarına kripto para ünitesini yüzün üzerinde farklı armağan kartıyla takas etme kolaylığı sağlanacak.

Shiba Inu (SHIB), en büyük 1.000 Ethereum balinasının cüzdanında birinci sırada. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

GiftChill, kripto ödeme araçlarını genişletiyor

Bugün, GiftChill sitesinde, dünyanın her yerinde kullanmak üzere ikram kartları satın almak için Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Doge, Shiba, Kishu, Cardano, BUSD, USDC ve USDT kullanılabiliyor. Yüzden fazla farklı armağan kartı sunan site, çevrimiçi armağan kartı satın alımları için tek adres olmak üzere oluşturuldu. Ayrıyeten, kripto paraların satın alma gücüne odaklanarak, kredi kartı şirketlerinin süreç fiyatlarını ortadan kaldırarak kullanıcılarına en uygun fiyata armağan kartları sunabiliyor.

Son olarak, kısaca Kishu Inu’ya değinelim. KISHU, merkezsiz göğüs coin olma maksadıyla Nisan 2021’de kuruldu. Daha eski göğüs coin’lerden farklı olarak KISHU, sahiplerine iştirak mükafatları, NFT’ler, DEX’ler ve daha fazlası üzere yeni kuşak kavramları tanıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.