Alt Coin

Bu 3 Göğüs Coin’den İnanılmaz Rekorlar: İşte Başardıkları!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibisi birtakım göğüs coin projeleri, bedel artışı yaşadı. Bu yazıda, en çok yükselenlerden kimilerini ve ağlarında yaşanan gelişmeleri ele alacağız. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 3 göğüs coin, yükselişiyle dikkat çekti

Öncelikle ShibRWD (SRWD) geçtiğimiz gün boyunca yüzde 100’ün üzerinde artarak 0,0000001065 dolara çıktı. Lakin, yazım sırasında geri çekilme yaşadığını belirtmekte yarar var. ShibRWD, kendisini Shiba Inu’da reflection’lar yoluyla temettü oluşturan Ethereum tabanlı bir token olarak tanımlar. Token, 26 Ocak’ta BitMart’ta listeleneceğini duyurdu. Tokenın mevcut yatırımcıları, ShibRWD Projesi’ndeki varlıklarını Bitmart’a devretme seçeneğine sahip olacak.

Öte yandan Shibnobi (SHINJ) isimli bir altcoin, yüzde 50’lik bir yükseliş yaşadı. Kripto para ünitesi, yaklaşık 19.500 mention ile Twitter’ın trend’ine girmeyi başardı. Shibnobi, Shiba Inu’nun “kız kardeşi” olan bir göğüs coin olarak görülüyor. Çok fazla popülerlik kazanan Baby DogeCoin üzere, SHINJA’nın ardındaki fikir, göğüs coin’in popülaritesini arttırmak.

Son olarak, Baby Doge Coin (BABYDOGE), geçtiğimiz günlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.000000006345 dolara ulaştı. Projenin Twitter hesabı ise 800 bin takipçiyi aştı. BabyDoge, 183 bin tweet ile Twitter’da teknoloji bölümünde de en çok konuşulan husus olmaya devam etti. Ayrıyeten Deutsche Eishockey Liga’da (DEL) Eisbären Berlin için oynayan Kanadalı profesyonel buz hokeyi oyuncusu Zach Boychuk üzere beşerler, topluluğun tokena olan sevgisini göstererek BabyDoge’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmasını kutladı. Yazım sırasında BABYDOGE da geri çekilme yaşadı. Yazıyı sonlandırırken, bu yeni altcoin’lerin ani düşüş yaşama mümkünlüğünün her vakit olduğunu belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.