Alt Coin

Bu 3 Metaverse Coin Güne Ralliyle Başladı: Yüzde 800 Yaptı!

Metaverse coin ve projeleri kripto piyasasının en sıcak trendi. Bitcoin, Ethereum yahut Solana üzere devler haftayı yatay fiyat hareketleriyle kapasa da, bir dizi metaverse odaklı projenin %800’e varan fiyat artışlarına şahit olduk. Bu yazıda, 24 saatlik kazanımları en düşten en yükseğe sıralanmış 3 metaverse projesini listeliyoruz.

Günün metaverse coin patlamaları: METAL, MRE, NJF

18 Ocak 2021’de piyasaya sürülen Meta Legends (META), kullanıcıları için eksiksiz bir ekosistem oluşturmak isteyen Binance Smart Chain tabanlı NFT koleksiyonudur. Meta Legends, topluluk üyelerini birbirine bağlayacak Meta-Connect uygulamasını geliştirdi. Kullanıcılar harita üzerinde temasa geçebiliyor ve NFT’lerini paylaşabiliyor. Fiyat hareketlerine gelince, BEP-20 tabanlı METAL son 24 saat içinde %492’nin üzerinde inanılmaz fiyat artışı gördü. Yazım sırasında, ATH fiyatından %98.45 düşüşle 0.000000000051 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

15 Ocak 2022’de piyasaya sürülen Knight War (MRE), The Holy Trio Blockchain tabanlı boşta (AFK) savunma oyununun mahallî kriptosudur. Knight War, otomatik savaş mekaniğine sahip bir ARPG oyunudur. Proje, Meteor Remnant Essence (MRE) ve Knight War Spirits’ten (KWS) oluşan çift tokenli bir iktisada sahip. Başlangıçta BSC üzerine kuruluyken, takım, oyunun kullanıcı tabanı büyüdükçe Polygon’un 2. katman tahliline geçmeyi planlıyor. MRE fiyatı, bugün, bir noktada %636 yükseldi. Mevcut durumda, 0.03677 dolar ATH’sinin %32.38 altında süreç görüyor.

Günün son rallisi, Aralık 2021’de piyasaya sürülen NinjaFloki’nin %900’luk performansı. NinjaFloki, BSC tabanlı bir metaverse coin. Oyun, bugünlerde metaverse projeleri için en tanınan seçeneklerden biri olan Unity motoruyla inşa edildi. NJF fiyatı, son birkaç haftadır yeşil tahta başkanıydı. Lakin, büyük satıştan kaçamadı ve 0.0001854 dolar ATH’sinden %99.35 uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.