Alt Coin

Bu 3 Metaverse Coin Patladı: Yüzde 3.600 Aşıldı!

Kripto para piyasalarında düşüş ivmesi devam ederken 3 metaverse coin, yükseliş yaşadı. Yazıya başlamadan evvel, bu projelerin yeni olduğunu ve süratli yükselişleri kadar süratli bir formda düşüş yaşayabileceklerini belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak bugün yükselenleri aktarıyoruz…

Bu 3 metaverse coin, performansıyla başkalarını geride bıraktı

Öncelikle Metacraft (MCT), yüzde 229’luk bir yükseliş sergiledi. Lakin geçtiğimiz gün boyunca yüzde 3.600’ün üzerinde kıymet kaydetti. Ocak 2022’de piyasaya sürülen Metacraft, Dungeons and Dragons’ın Oyun, NFT, DeFi, Marketplace ve topluluk yönetişimi özelliklerini birleştiren bir Blockchain versiyonudur. MCT, Metacraft ekosistemini destekleyen platformdaki mahallî BEP-20 tokenıdır. Oyun şu anda çevrimiçi ticaret pazarı ve Q1 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan çevrimiçi önder tabloları ve 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan son çevrimiçi PVP modu ile geliştirilmektedir.

İkinci sırada, NinjaFloki (NJF) yer alıyor. Aralık 2021’de piyasaya sürülen NinjaFloki, Unity ile oluşturulmuş bir play-to-earn ve göğüs coin’i olarak tanıtılıyor. Token, Binance Smart Chain tabanlıdır. Oyun, kullanıcıların mahzurlar, canavarlar ve bulmacalar içeren çeşitli düzeyleri tamamlamaya çalıştıkları bir 2D platform oyununa sahiptir. Kullanıcıların muhakkak bir ömrü vardır ve ömürleri sona erdiğinde yine başlamak zorundadırlar.

Son olarak Dragon Infinity (DI) yüzde 100’e yakın bir artış yakaladı. 4 Ocak’ta piyasaya sürülen Dragon Infinity, Unity üzerine inşa edilmiş bir 3D play-to-earn NFT oyunudur. Projede, kullanıcıların oyunu oynadıkları ve savaşları kazandıkları için bir ödül alabilecekleri bir BSC tabanlı token olan DI yer alıyor. Oyun, öteki ejderhalara karşı savaşları kazanmak için maharet kullanmaları etrafında döner. Kullanıcılar, niteliklerini geliştirmek ve rakiplerine üstünlük sağlamak için ejderhalarını özelleştirebilir ve yükseltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.