Alt Coin

Bu 3 Metaverse Coin’den Kıymetli Duyurular Geldi: Fiyatlar Zıpladı!

Aralık ayının yorgunluğunu bomba haberlerle üzerinden atan 3 metaverse coin projesine dair kıymetli gelişmelere göz atıyoruz. Analist Mark Arguinbaev bizlere eşlik ediyor.

Chromia (CHR), Binance dayanaklı Noel aktifliğini duyurdu

İsveçli Chromaway AB şirketi tarafından tasarlanan açık kaynak kodlu Chromia (CHR), özel Cryptmas NFT’leri içeren birinci metaverse temalı Noel aktifliğini duyurdu. Aktiflik Binance NFT platformunda yapılacak ve 400 bin doların üzerinde metaverse tokenlerini içerecek. Resmi Biance duyurusuna aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz. Yazım sırasında CHR token, haftalık %50 yakın artışla 0.8339 dolardan süreç görüyor.

CEEK VR (CEEK) , müzik ve yayıncılığının geleceği olmayı hedefliyor. Şu anda Target ve Best Buy üzere büyük perakendecilerde bulunan patentli bir VR gözlüğü de sahip. CEEK VR, Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley ve çok daha fazlası üzere büyük sanatkarlarla iştirakler kurdu. CEEK ise Ethereum tabanlı ERC-20 token’idir. Proje, sanatkarlar ve etiketler için özel token’ler oluşturmak, çeşitli dijital eserler oluşturmak, toplumsal medyada temas paylaşmak ve onay için içerik düzenlemek dahil olmak üzere token kazanmanın birçok yolunu sunar. CEEK’e dair son haberlerde şunlar yer aldı:

  • CEEK 4D gözlükler bir MoneyGram reklamında göründü.
  • 14 Aralık’ta, ikram kartlarının Target’tan satın alınabileceğini ve uygulamalarında kullanılabileceğini duyurdu.
  • CEEK dün Demi Lovato ile iştiraklerini aşağıdaki tweet’le duyurdu.

CEEK, haftalık yükselişini %50’nin üzerinde tutuyor ve 515 milyon dolar piyasa bedeliyle 0.6959 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Metaverse coin Radio Caca (RACA)

Radio Caca, Elon Musk’un annesi Maye Musk’ın gerisinde bulunduğu bir projedir. RACA, kozmik metaverse’nin lokal token’dir. USM metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülkleri üzerinde mağazalar inşa edebileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği yahut oluşturabileceği bir 3D gezegen dünyasıdır. Proje son günlerde şu çarpıcı haberleri duyurdu:

  • Radio Caca, kabaca 3,3 milyon dolar olan 1 milyar RACA’yı yaktıklarını duyurdu.
  • Son yanma, Aralık ayında yakılan 7,5 milyar RACA’ya ekleniyor ve bu bedel 30 milyon doların üzerinde.
  • RACA, MPB sahipleri için bir Tesla siber kamyon çekilişi düzenliyor. Grup, Ağustos ayında 100 Tesla RACA NFT’yi bastı. Her NFT, araba piyasaya sürüldükten sonra gerçek bir Tesla Cybetruck için kullanılabilir.

RACA, haftalık yükselişini %60’ın üzerinde tutuyor ve 639 milyon dolar piyasa kıymetiyle 0.003478 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.