Alt Coin

Bu 3 Yeni Metaverse Coin, Yüzde 400’den Fazla Arttı!

Her gün merkezi olmayan borsalarda listelenen düzinelerce yeni kripto para ünitesi var. Kimileri insanları milyoner yaparken, kimileri ise büyük kayıplara neden oluyor. Son 24 saat içinde %400’ün üzerinde fiyat kazanan, yakın vakitte piyasaya sürülen üç metaverse coin projesine Kriptokoin.com olarak bir göz attık.  

Bugün pompalayan 3 metaverse coin projesi

SwapX (XWAP) %425,83

SwapX (XWAP), kullanıcıların rekabetçi fiyatlar karşılığında token’ler, NFT’ler ve satış öncesi kontratlar oluşturmasına ve dağıtmasına imkan tanıyan bir fırlatma rampası platformu. XWAP, Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 tokeni olan platformdaki lokal para ünitesi. Kullanıcıların MetaMask aracılığıyla bağlanabilecekleri ve çeşitli token’ler için gelecekteki ön satışlara katılabilecekleri fonksiyonel bir dApp içeriyor.

XWAP, 21 Aralık’ta PancakeSwap’ta listelendi. 0,05 dolardan süreç görmeye başladı ve saatler içinde 0,36 dolarla tepe yaptı. Yazma sırasında, SwapX son 24 saatte %400’ün üzerinde artışla 0,1843 dolardan süreç görüyor.

DART Inu (DART) %681.06

Dart Inu, kendisini NASA’nın Dünya’yı savunmak için Çift Asteroid Yönlendirme Testi vizyonunu destekleyen bir metaverse coin projesi olarak tanımlıyor. Dart, NASA ve Space X’in Double Asteroid Redirection Test programından ilham aldı. Bu, bir asteroit ile Dünya ortasında bir etkiyi önlemek için gezegensel savunma odaklı bir teknoloji testi.

DART, BSC’de başlatılan bir BEP-20 tokeni. Bu sabaha kadar, apansızın DART, süreç hacminde 2000 dolardan 800 bin doların üzerine çıkarak pompalamaya başladı. DART ayrıyeten ATH’ını belirledi ve çabucak akabinde düştü. Şu anda, DART son 24 saatte hala %600’ün üzerinde artış kaydetti.

CryptoMafia (CMF) %903,38

Bu metaverse coin projesi, yatırımcıların piyasaya sürülmek üzere olan yeni token’leri bulmaları için bir merkez olan CryptoMafia’dan diğeri değil. CMF, BSC’de bir BEP-20 tokeni. Crypto Mafia kısa müddet evvel 24 saat içinde doldurulan token ön satışını tamamladı. Yazının yazıldığı sırada CryptoMafia, son 24 saatte %900’ün üzerinde bir artışla 0,000000003206 düzeyinden süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.