Alt Coin

Bu 4 Altcoin, Devasa Haberleri Duyurdu: İşte Ayrıntılar!

Altcoin projeleri Celsius, BitDAO, Ronin Network ve Celo’dan kıymetli haberler var. Kriptokoin.com olarak altcoin’lerdeki gelişmeleri okuyucularımız için derledik.

Altcoin projelerden için kıymetli haberler

Celsius (CEL), denetlenebilir ve son derece inançlı cross-chain wrapped token’lerin oluşturulmasını sağlamak için Chainlink Proof of Reserve (PoR) entegre ettiğini duyurdu. Bu entegrasyonla, kullanıcıların yatırılan kriptodan faiz kazanmalarını sağlayan tanınan borç verme platformu, Cardano, Dogecoin ve başkan altcoin Ethereum’un wrapped sürümlerini Polygon ana ağına başarılı bir formda bağlayacak.

BitDAO (BIT), zkSync aracılığıyla Ethereum ölçeklendirmesini ilerletmek için 200 milyon dolarlık zkDAO’yu piyasaya sürdü. Perşembe günü, zkDAO’yu finanse etmek için bir teklif, 200 milyona yakın oyla hazine protokolü BitDAO aracılığıyla geçti. Teklif, Ethereum ölçeklendirme protokolü zkSync’in ardındaki kuruluş olan Matter Labs ve Mirana Ventures tarafından yazıldı. Zk-Rollup’ları kullanan zkSync ve onun teknoloji ailesi, tüm bilgileri göndermeden Ethereum ağına kısa ve öz ispatları döndürebilen Katman-2 altyapısı oluşturacak. Sonuç, uygulanırsa, çok daha süratli bir ağ manasına geliyor.

Metaverse coin projesi Axie Infinity’nin yaratıcısı Sky Mavis, Perşembe günü yapılan bir şirket duyurusuna nazaran, Ethereum yan zinciri Ronin Network için bir idare tokeni olan RON’u piyasaya sürüyor. RON tokeni, kullanıcıların Ronin’deki süreçler için ödeme yapmalarını sağlıyor ve ayrıyeten topluluk idaresi ve ödül kazanmak için doğrulayıcılar aracılığıyla gelecekteki yararlar üzere DeFi özelliklerini içeriyor.

Bir taşınabilir Blockchain platformu olan Celo (CELO), Brezilya lokal para ünitesine sabitlenmiş bir stablecoin olan cREAL’i piyasaya sürdüğünü duyurdu. Perşembe gününden itibaren cREAL, Brezilya merkezli kripto borsaları Ripio, FlowBTC ve NovaDAX’ta satışa sunulacak. Kripto cüzdanları Bitfy ve Coins de stablecoin’i destekleyecek. NovaDAX kullanıcıları, kripto borsası tarafından verilen ön ödemeli kripto kartı ile cREAL harcayabilecekler. Şirket Perşembe günü yaptığı bir basın açıklamasında, Bitfy müşterilerinin Brezilya’nın en büyük kredi ve banka kartı operatörü Cielo ağı genelinde cREAL’i kullanabileceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.