Alt Coin

Bu 4 Altcoin Tahtadan Uçuyor: Yüzde 1.800 Yapan Bile Var!

Bitcoin, Ethereum ve öbür büyük kripto para üniteleri son 24 saatte yatay hareket ederken; piyasa genelinde 4 altcoin yükselişiyle öne çıkıyor. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

Bu 4 altcoin, uçuşa geçti

Piyasa bedellerinden bağımsız olarak bakıldığında, CoinMarketCap’te listelenen 4 altcoin son 24 saatte en çok yükselişi yaşadı. En çok paha kazanan coin, Ethereum Blockchain’inde geliştirilen deneysel bir yield farming/kâr paylaşımı protokolü olan Multi-Farm Capital’in MFC tokenı oldu. MFC, son 24 saatte yüzde 1.837 yükseldi.  MFC, bu ayın başlarında V2 kontratına geçti. Ayrıyeten, yakın vakitte attığı bir tweet’te 570 bin dolarlık farming hazinesinin piyasa pahasının yüksek bir kısmı kapladığına dair bilgiler paylaştı.

İkinci olarak internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para olarak lanse edilen PAPPAY (PAPPAY) yüzde 631’lik yükseliş yaşadı. Üçüncü sırada, yüzde 555’lik bir yükseliş ile kullanıcılara takas, ticaret, farming, staking ve daha fazlası için merkezi olmayan bir cüzdan oluşturma üzerine ağırlaşan Capital Finance’in CAP tokenı yer alıyor.  Capital Finance’in toplumsal medya hesabı epey sessiz görünüyor. CAP’in gerisindeki takım son tweet’i 31 Ekim’de atarken PAPPAY, ağdaki gelişmelerden kelam etmeden fiyattaki yükseliş/düşüşe yönelik paylaşımlarda bulunuyor.

Son olarak, kendisini dünyanın her yerinden her kullanıcı için “tek durak noktası” oluşturan bir dizi FinTech aracı olarak tanımlayan KickToken (KICK) yüzde 528 kıymet kazandı. KICK, dün, Binance Smart Chain’e (BSC) taşındıklarının haberini verdi. BSC, düşük süreç fiyatlarıyla tercih edilen bir ağdır. Son olarak, bahsettiğimiz tokenların pek bilinmeyen tokenlar olduğunu, ani yükseliş yaşayanların ani düşüş yaşamasının her vakit olasılıklar dahilinde olduğunu belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.