Alt Coin

Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

AscendEX ve tZERO kripto para borsaları, listelenecek yeni altcoin projelerini duyurdu. Seçiciliğiyle bilinen AscendEX, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) yanına yeni bir göğüs coin daha ekliyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Shiba Inu (SHIB), AscendEX borsasında listelendi!

Yükselen göğüs token yıldızı Floki Inu (FLOKI), bir kripto para borsasının daha listesine katılıyor. FLOKI’nın Telegram kanalında paylaşılan duyuruya nazaran, FLOKI AscendEX’te listelendi. CoinMarketCap bilgileri, daha evvel Bitmax olarak bilinen kripto para borsası AscendEX’in Perşembe günü 116,3 milyon dolarlık hacimle 24 saat en yüksek 38. spot ticarete sahip olduğunu gösteriyor. Duyuruya nazaran Floki Inu, SHIB ve Dogecoin ile birlikte AscendEX’te listelenen hudutlu göğüs coin’lerden. Bunun nedeni, borsanın platformda hangi kripto paraları listeleyeceği konusunda seçici olması. Artık ERC-20 tabanlı bir token AscendEX listesine eklenirken, gözler FLOKI fiyatının vereceği reaksiyona çevriliyor.

Bu 3 altcoin, tZERO borsasında listelendi!

Kripto paralar için Blockchain inavasyonu ve likidite önderi tZERO borsası, Polygon (MATIC), Enjin Coin (ENJ) ve Maker’ı (MKR) listeleyeceğini duyurdu. Borsanın Baş Hukuk Vazifelisi Alan Konevsky, 2021’de tZERO listesinin genişletildiğini ve kullanıcılar için daha kullanışlı bir orta yüz geliştirildiğini söylüyor. Borada listelenecek üç altcoin projesinı kısaca tanıyalım:

  • MATIC, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme platformu olan Polygon’a güç sağlamak için kullanılan bir ERC-20 token’idir. MATIC tokeni iki gayeye hizmet eder: stake etme ve süreç fiyatlarını ödeme yoluyla ağı teminat altına almak.
  • ENJ, NFT’lerin pahasını desteklemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir kripto para ünitesidir.
  • MakerDAO tarafından oluşturulan MKR, Dai stablecoin’leri yöneten Maker Protokolünün bir ERC-20, yönetişim token’i ve tekrar sermayelendirme kaynağıdır.

Son eklenenlerle birlikte tZERO borsası bu altcoin’leri içeriyor: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE), USD Coin (USDC), 0x (ZRX), Bitcoin SV (BSV), Basic Attention Token (BAT), Ravencoin (RVN), Bitcoin Cash (BCH), Stellar Lumen (XLM), Cardano (ADA), Compound (COMP), Uniswap (UNI), Polygon (MATIC), Enjin Coin (ENJ) ve Maker (MKR). 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.