Alt Coin

Bu 4 Göğüs Coin İnanılmaz Yükseldi: Yüzde 1.200 Aşıldı!

Kimi Dogecoin ve Shiba Inu gibisi göğüs coin projeleri, tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaştı ve piyasadaki çöküşe karşın güçlü yararlar elde etti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 4 göğüs coin, performansıyla başkalarını geride bıraktı

NinjaFloki (NJF) dün yüzde 1.233 arttı. Yazım sırasında, yüzde 100’e yakın bir yükseliş yaşamış üzere görünüyor. NinjaFloki, sahiplerini Binance USD olarak ödüllendiren, oyun tabanlı pasif gelir getiren bir kripto para ünitesi olduğunu söylüyor. Token Çarşamba günü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,0006106 dolara ulaştı MetaDoge (METADOGE) da geçtiğimiz gün boyunca yüzde 90 artışla süreç gördü. Yazım sırasında, hafif bir geri çekilme yaşamış durumda olduğunu belirtmekte yarar var. MetaDoge kendisini, bu yıl kendi 3D Metaverse oyununu geliştirmeyi planlayan, NFT staking/marketplace tokenı olarak tanımlıyor. Çarşamba günü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,001771 dolara ulaşan kripto para, iki kripto para borsasında listeleneceğini duyurdu.

Shiba Dollars (SHIBADOLLARS) da geçtiğimiz gün yüzde 80’lik bir yükseliş yaşadı lakin yazım sırasında düşüşe geçti.  Shiba Dollars, kripto ve fiat para üniteleri ortasındaki boşluğu kapatmayı hedeflediğini ve kullanıcılarını Binance USD ile ödüllendireceğini söyledi. Projenin ardındaki takım, tokenın piyasa kıymetinin yalnızca bir saat içinde 2 milyon dolardan 5 milyon dolara yükseldiğini duyurdu.

Son olarak Saint Inu (SAINT), yüzde 60’lık bir yükseliş yaşadı. Saint Inu kendisini hayırseverlik, oyun ve kripto para ünitesini bir ortaya getirmek için birinci Web 3.0 platformunu geliştiren bir “hayır kurumu göğüs coin’i” olarak tanımlıyor. Token, Twitter’da bir P2E (Play to Earn) oyun fragmanının yayınlandığını duyurdu ve oyunun beta sürümünün yakında yayınlanacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.