Alt Coin

Bu 5 Altcoin İçin Müjde: Finans Devi Portföyüne Ekledi!

Japonya’daki büyük bir Ripple ortağı SBI Group, kripto piyasası hakkında çok fazla şey bilmeyen sıradan yatırımcıların da Bitcoin ve altcoin projelerine yatırım yapmasını sağlamak için “SBI Cryptocurrency Asset Fund” başlattığını duyurdu. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projelerine dayalı yeni bir fon

SBI Group’un başlattığı fonda Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Bitcoin Cash (BCH) ve Polkadot’a (DOT) yer alacak. Başlatılan fonu ve yer alacak altcoin projelerini, Çinli kripto para gazetecisi olan Colin Wu, Twitter hesabından duyurdu:

SBI, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, LINK, Polkadot ve XRP dahil olmak üzere yatırım maksatları olan sıradan yatırımcılar için Japonya’nın birinci “kripto para fonunu” piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Kripto fonu, SBI Alternative Fund GK tarafından yönetilecek. Fondan rastgele bir kripto satın almadan evvel, yatırımcıların SBI Alternatif Fonu ile isimsiz bir paydaşlık mukavelesi imzalaması gerekecek.

Bu eseri satın almak istiyorsanız, lütfen işletmeci (SBI Alternative Fund GK) ile bâtın bir paydaşlık mukavelesi imzalayın.

Öte yandan yatırım için asgarî 5 milyon yen lazım. Lakin 1 milyon yenlik üniteler halinde yatırılması gerekiyor. Ayrıyeten yatırım kontratı bir yıl içinde iptal edilemiyor ve burada rastgele bir kripto alımı durumunda, fon tarafından bir fiyat tahsil edilecek. Bununla birlikte, yeni bir SBI eserini trade etmek için bir yatırımcıların SBI Menkul Değerler ile ortak bir menkul değerler hesabına sahip olması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.