Alt Coin

Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı!

Kripto para piyasası çok aylık kaybını yavaşça telefi ederken, birkaç altcoin projesi değerli haberlerle ek alıcı buldu. Bu yazıda, Gala (GALA), Cardano (ADA) ve Aave (AAVE) üzere tanınan projelerden kıymetli haberleri listeleyelim. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Gala (GALA) fiyatı neden yükseliyor?

Kripto para ekosisteminin oyna-kazan (P2E) bölümü, oyuncular tokenize görüntü oyunları oynarken para kazanma fırsatını takip ederken en hareketli piyasalardan biri oldu. Oyunculara oyun içinde denetim sağlamak için Blockchain teknolojisi kullanan Gala (GALA), Şubat ayının birinci haftasında fiyatının süratle arttığını gördü. TradingView’den alınan datalara nazaran, GALA’nın fiyatı 2 Şubat’ta 0.177 dolardan düşük bir düzeyden %117 artarak 7 Şubat’ta 0.384 dolar yükseldi. Analist Jordan Finneseth’e nazaran bunun 3 nedeni var:

  • 30 milyar dolarlık oyna-kazan bölümü süratle büyüyor ve GALA, Spidertanks ve Legends Reborn’un yakında piyasaya sürülmesi üzere ekosistemdeki yeni projeler için dayanak ekliyor.

GALA’nın ivmesini artırmaya yardımcı olan ikinci bir faktör, ekosisteminin erişimini genişletmeye yardımcı olan yeni iştiraklerin eklenmesi. Buna, dijital sanat ve koleksiyon hayranları olan 205.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahip olan Twitter’daki 888innercircle topluluğuyla yakın vakitte duyurulan bir işbirliği de dahil.

Gala ekosisteminin kar elde etme yollarının bir sonucu olarak, topluluk, bilhassa başlangıçtan bu yana, vakit içinde kullanıcı sayısında istikrarlı bir artış gördü. Dune Analytics’ten alınan bilgilere nazaran, toplam GALA kullanıcılarının sayısı 7 Şubat’ta 122.230’a ulaştı ve bu sayı 7 Kasım 2021’den bu yana 40.380 kullanıcıdan üçe katlandı.

Aave Takımı, NFT tabanlı toplumsal medya protokolü Lens’i Başlattı

Aave’nin gerisindeki takım, NFT’lerin kapsamlı bir biçimde kullanılmasını sağlayan toplumsal medya protokolü Lens’i başlatıyor. Lens, kullanıcı profilleri, yayınlar ve takipçilerle ilgiler dahil olmak üzere bilgileri yönetmek için NFT’leri kullanacak. Altcoin projesi, Ethereum için ikinci katman bir ağ olan Polygon üzerine inşa edildi. Ayrıyeten off hcain depolama için IPFS’den yararlanıyor.

BitOasis altcoin IDO’leri genişletiyor

Yakın tarihli duyuruya nazaran BitOasis borsasında süreç yapılabilecek yeni tokenler ortasına Cardano, Solana, Polkadot ve Cosmos katılacak. Terra, Shiba Inu, Avalanche ve Polygon dahil yedi öteki token Şubat ayında llisteleye eklenecek. Listelenen 35’ten fazla token ile BitOasis borsasının MENA’daki piyasa başkanı pozisyonunu sağlamlaştırıyor. Başka bölgesel platformlara nazaran listelenen kripto para sayısı yaklaşık 3 katı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.