Alt Coin

Bu 6 Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 3.000 Aşıldı!

Geride bıraktığımız 24 saat boyunca Bitcoin yüzde 2’lik bir düşüş yaşadı ve 42.000 dolar civarına geriledi.  Büyük kripto para ünitelerinin bedeli de bununla birlikte düşüş yaşadı. Lakin, piyasa kıymetinden bağımsız olarak genel piyasaya bakıldığında pek çok yeni ve küçük altcoin paha kazanmış durumda. Kriptokoin.com olarak bunları inceliyoruz…

Bu 6 altcoin, günün başkanları oldu

Genel kripto para piyasasına bakıldığında, Coinmarketcap’in “günün kazananları” listesinde yüzde 3.000’lik yükseliş sergileyen Metaverse Future (METAF) yer alıyor. Proje, kendisini “Metaverse Future, ortakların sırf para kazanmak için oyun oynamadığı, birebir vakitte Metaverse sakinlerinin gereksinimlerine hizmet etmek için özgürce pahalar yarattığı açık bir Metaverse yaratma misyonuyla tasarlandı,” sözleriyle tanıtıyor. METAF’ın ardındaki ALLBI, şu anda PayPal promosyonu düzenliyor ve 300 dolarlık PayPal ödemesi ile ALLBI alan herkesin METAF elde edeceğini söylüyor.

En çok yükselen ikinci altcoin, yüzde 1.261 ile play-to-earn altcoin’i NinjaFloki (NJF) oldu. Üçüncü olarak, yeniden bir play-to-earn altcoin’i olan YoHero (YHC) yüzde 1.080’lik yükseliş ile listede yer aldı. Dördüncü sırada, Bitecoin (BITC) yüzde 754’lük bir artış ile yer aldı. Bitecoin, BSC ödül tokenı olarak tanıtılıyor. Yakın vakitte CoinGecko’da ve CoinMarketCap’te listelendiğinin haberini verdi.

Öte yandan BEP20 tabanlı MetaSafeMoon (METASM) yüzde 498’lik bir yükseliş yaşarken ERC20 (ERC20) yüzde 246 yükseldi. MetaSafeMoon’un yaratıcısı olduğunu söyleyen bir kişi, toplam arzın 1.1 milyon dolara çıkarıldığının haberini verdi. Yazıyı sonlandırırken, süratli yükselen bu altcoin’lerin sert düşüşler yaşayabilme mümkünlüğünün her vakit olduğunu, yatırımlarınızı kendi araştırmanız doğrultusunda yapmanız gerektiğini belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.