Alt Coin

Bu 6 Altcoin İçin Kritik Hafta Geldi: İşte Olacaklar!

Ocak ayındaki kripto kan banyosundan sonra bir nebze de olsa soluklanmış görünüyor piyasalar. Kripto piyasalar istikrarlı bir artış yaşadı ve şu anda yaklaşık 2 trilyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Kriptokoin.com olarak bu yeni haftada gerçekleşmesi beklenen en kıymetli kripto olaylarından kimilerini derledik. Ayrıyeten, yaklaşan kripto aktiflikleri ortasında tanınan altcoin The Sandbox Web 3 arazi satışı ve BLOKPAD’deki Plutonians IDO yer alıyor.

Bu haftanın en kıymetli kripto olayları ve altcoin gelişmeleri

1. DeFiChain (DFI) Fort Canning Hill Yükseltmesi. Bitcoin platformu için bir DeFi olan DeFiChain, yaklaşmakta olan Fort Canning Hill yükseltmesi için geri sayım yapıyor. Ayrıyeten yükseltmenin 1605000 blok yüksekliğinde yapılması planlanıyor. Ayrıyeten bu blok yüksekliğinin 7 Şubat 2022’de gerçekleşmesi bekleniyor. DeFiChain hakikaten yenilikçi bir platform. Ethereum, DeFi alanında ön planda üzere görünse de, DeFiChain, Bitcoin’de DeFi özelliklerini hayata geçirmekle ilgileniyor.

2. Harmony Bitcoin (BTC) Bridge Mainnet Lansmanı. Harmony (ONE) blockchaini, yaklaşmakta olan Bitcoin köprü şekli lansmanının detaylarını yayınladı. Raporlara nazaran, lansman için son hazırlık 7-9 Şubat 2022 ortasında gerçekleşecek. Ayrıyeten, köprü biçiminde lansman hem Harmony hem de Bitcoin ekosistemi ortasındaki birlikte çalışabilirliği artıracak. Ayrıyeten Harmony, süratli ve açık bir blockchain olarak bilinir. Birebir vakitte inanılmaz derecede düşük fiyatlara sahiptir.

3. Sandbox Web 3.0 arazi satışı. Tanınmış sanal oyun metaverse olan The Sandbox, Web 3 arazi satışının detaylarını açıkladı. Duyuruya nazaran, arazi satışı 10 Şubat’ta tam 13:00’te başlayacak. Ayrıyeten, 550’den fazla arazi, 164 premium arazi ve 8 ihaleyi içerecek. Sandbox şu anda bugün mevcut olan en uygun blockchain oyun metaverselerinden biridir. Oyunculara sahip olma, yaratma ve oyun tecrübelerinden mali mükafatlar kazanma fırsatı sunuyor.

4. DSLA Protokolü Metaverse NFT’leri. Merkezi olmayan alternatif ve risk idaresi platformu DSLA Protokolü, metaverse NFT’lerinin detaylarını yayınladı. Raporlara nazaran, platform 101 DSLA NFT ile sonlu bir airdrop gerçekleştirecek. Ayrıyeten, drop DSLA açılış metaverse koleksiyonundan olacak ve 3 Şubat 2022’de gerçekleşecek.

Ünlü proje Binance üzerinde listelenecek

5. Plütonyalılar IDO BLOKPAD Essential’a geliyor. BLOKPAD olarak bilinen Blocktopia IDO platformu, Plutonians IDO’sunun yaklaşmakta olan lansmanını duyurdu. Bilhassa, İDO 15 Şubat 2022’de gerçekleşecek. Halk ortasında “GERÇEK Metaverse Uzay Oyunu” olarak anılan Plutonians, Solana‘da blockchain odaklı bir MMORPG ekosistemi.

6. Highstreet için yarın büyük bir gün. Tanınan altcoin projesinin Binance üzeirnde listeleneceği bildiriliyor. Tanınan bir metaverse projesi olan Highstreet için konuşulan listelemenin detayları şöyle: Highstreet, Binance NFT platformu tarafından listelenecek ve projenin mahallî tokeni olan HIGH desteklenecek. Ayrıyeten Ünlü proje, Binance NFT üzerinden Metaverse gayrimenkullerini satışa sunacak. Proje geliştiricilerine nazaran, projeden gayrimenkul alanlar ve  bölgede mesken sahibi olan NFT kullanıcıları, tertipli olarak pasif gelir elde etme imkanına erişecekler. Projedeki toplam satılması planlanan daire sayısı 2500 olarak bildirilirken Binance NFT üzerinden 2.000 daire satılacağı lisana getiriliyor. Gayrimenkullerin satın alınması için projenin mahallî tokeni HIGH kullanılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.