Alt Coin

Bu 6 Altcoin’den Dev Haberler Var: Fiyatlar Tırmandı!

Altcoin fiyatlarını, ağdaki gelişmeler ve çeşitli iştirakler, entegrasyonlar olumlu bir formda etkileyebiliyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu yazıda, yükselen 6 altcoin’i ve ağdaki gelişmeleri aktaracağız…

Bu 6 altcoin yükseliş yaşadı: İşte sebepleri

Tennis Australia, Metaverse’deki birinci resmi tenis tam zaferi olacak olan Australian Open’a (AO) konut sahipliği yapmak için Decentraland ile paydaşlık kurdu. Bu haberle birlikte Decentraland (MANA) fiyatı 2.99 dolardan 3.19’a yükseldi. Yazım sırasında 3.01 dolara geri dönmüş durumda. Birinci büyük kripto spor sponsorluğu muahedesi kapsamında Avustralya Futbol Ligi (AFL), bayan ligini (AFLW) desteklemek için Crypto.com ile bir paydaşlık sağladı. Crypto.com (CRO), 0,450923 dolardan 0,472792 dolara tırmandı. Yazım sırasında, geri çekilmiş durumda.

Öte yandan siber güvenlik alanına odaklı PolySwarm (NCT), geçtiğimiz hafta Coinbase, Huobi Küresel, Coinexcom ve MECX-Global üzere borsalarda listelendiği için bir haftada yüzde 379 oranında bedel kazandı. Polygon ise, ağın mahallî tokenı MATIC’in gerçek vakitli olarak yakılmasını sağlayan bir fiyat yakma sistemi kullanacağını duyurdu. Polygon (MATIC), EIP 1559 güncellemesini mainnet’te 18 Ocak TSİ 11:00 civarında aktifleştirecek. MATIC, 2.30 dolardan 2.44 dolara yükseldi.

NFT’lere odaklanan bir proje olan Propy (PRO) de yükselenlerden biri oldu. PRO’nun yükselişinin gerisinde Coinbase’te listelenmesi, bir emlak NFT’si satışı gerçekleştirmesi ve NFT’lerin artan potansiyeli olarak gösteriliyor. PRO, 2.30 dolardan 2.84 dolara kadar çıktı. Son olarak Harmony (ONE), 300 milyon dolarlık ekosistem fonu, ağdaki toplam kilitli bedelin rekor düzeylere ulaşması ve çoklu zincirler ortası köprülerin başlatılması üzere sebeplerle 0.33 dolardan 0.35 dolara yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.