Alt Coin

Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı!

Geride bıraktığımız 24 saat boyunca, piyasa bedelinden bağımsız olarak tüm piyasaya bakıldığında, 7 altcoin yüzde 200’ün üzerinde yükseliş yaşamış üzere görünüyor. Lakin yazıya başlamadan evvel, süratli yükselen bu altcoin’lerin sert düşüş yaşama mümkünlüğünün olduğunu, her yatırımcının yatırımını kendi araştırması doğrultusunda yapması gerektiğini belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin, genel piyasanın önderleri oldu

En çok artan altcoin, CarsAutoFinance (CAF) oldu. Yüzde 664.92 artan CarsAutoFinance, Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir platform ve kripto para ünitesidir. Hedeflerinin milletlerarası bir ödeme sistemi olduğu belirtiliyor. CAF’in akabinde, oyun tabanlı pasif gelir üreten bir kripto para ünitesi olan NinjaFloki (NJF) geliyor. NJF, son 24 saatte yüzde 321.31 yükseldi. Üçüncü sırada, bir öbür play-to-earn altcoin’i olan HeroesOfCrypton (HEROES) yer alıyor. HEROES, yüzde 307.12 kıymet kazandı.

Dördüncü olarak, Primecoin (XPM) isimli bir kripto para ünitesi yüzde 278.73 yükselmiş durumda. Projenin açıklamasına nazaran kullanıcılar, madencilik süreci boyunca XPM üretiyor. Beşinci sırada, kendisini Chiwa’lıların arkadaşları ve öbür oyuncularla çok oyunculu savaş alanlarına katıldıkları ve yalnızca marifetleriyle para kazanabildikleri, adil bir formda başlatılan, Blockchain tabanlı, gerçek vakitli, kazanmaya dayalı bir NFT oyunu olarak tanımlayan Chiwawa (CHIWA) yer alıyor. CHIWA, yüzde 276.59 yükseldi. Altıncı sırada Ethereum platformunda çalışan Ruff (RUFF) yer alıyor. RUFF, yüzde 261.91’lik bir yükseliş yaşadı. Son olarak, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı göğüs coin BabyKitty (BABYKITTY) yüzde 199.47’lik bir artış yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.