Alt Coin

Bu 7 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 5 Borsa Listeliyor!

Kripto para borsaları, çeşitli altcoin listelemeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Tanınan borsalardan olan Kraken, Coinbase Pro, Bitso, Crypton ve BitMart kimi altcoin’lerin ve paritelerin platformlarında yer aldığını duyurdu. Duyuruların akabinde kimi kriptoların fiyatlarında artış yaşandı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin çeşitli platformlarda yerini aldı

Birinci haber, Kraken’dan geldi. Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Kraken, 12 Ocak tarihli bir blog gönderisinde Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT) ve OMG’nin (OMG) artık Japon müşterilerinin kullanımına sunulduğunu duyurdu. Chainlink 25.89 dolardan 27.81 dolara kısa vadeli bir yükseliş gerçekleştirirken yazım sırasında geri çekilmiş durumda. BAT yüzde 5’e yakın bir yükseliş sergilerken OMG yüzde 7.5’lik bir paha kazandı.

İkinci olarak Coinbase Pro, Goldfinch Protocol (GFI) için yatırma süreçlerini açtığını duyurdu ve akabinde al-sat süreçlerinin başladığının haberini verdi. GFI, yüzde 12.02’lik bir yükseliş yaşadı.

Üçüncü olarak, tanınan göğüs coin Shiba Inu (SHIB), Meksika’nın en tanınan kripto para borsasında yerini aldı. Bitso, Ethereum tabanlı kripto para Shiba Inu’nun (SHIB) artık platformunda süreç görebileceğini duyurdu. SHIB, yazım sırasında yüzde 5.4’lük bir yükseliş ile 0.00002847 dolardan el değiştiriyor.

Öte yandan Utopia P2P, Bitcoin (BTC)/Tether (USDT) paritesini sürece açtığını duyurdu. Öncü kripto para ünitesi Bitcoin, Utopia P2P takımı tarafından oluşturulmuş borsa Crypton’da ABD Doları’na sabitlenmiş en büyük stablecoin olan Tether (USDT) ile bir çift olarak birinci kere sahneye çıkıyor.

Son olarak, kripto para ticaret platformlarından biri olan Bitmart, geçtiğimiz günlerde V1’den V2’ye geçen SafeMoon için dayanak sağlayacağını açıkladı. Borsa, kullanıcılara bir takas hizmeti sunacak, yani V1’den V2’ye geçiş otomatik olarak yapılacak, böylelikle platformdaki kullanıcılar bunları manuel olarak aktarmak zorunda kalmayacak. SAFEMOON, yüzde 7’ye yakın bir artış yaşamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.