Alt Coin

Bu 7 Altcoin’den Değerli Haberler Var: İşte Dev Gelişmeler!

Haftanın en kıymetli altcoin haberlerinin perde ardına göz atıyoruz. İşte ayrıntılar…

Haftanın altcoin haberleri

NEAR vadeli süreç mukaveleleri artık Binance Vadeli Süreçler ticaret platformunda süreç görüyor. İlgilenen şahıslar artık Binance’de 50 kata kadar kaldıraçla NEAR tokenlerini alıp satabilirler.

Cellframe Network, planlanan Scorpion mainnet lansmanının ertelendiğini duyurdu.

Kripto data toplama platformu Coingecko, XDEFI cüzdanıyla stratejik olarak paydaşlık kurdu. Paydaşlığı kutlamak için her iki platform da bir çekiliş başlattı.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Spelltoken, bugün kripto piyasasında ilgi odağı. Token şu anda 24 saatlik 108 milyon dolarlık süreç hacmiyle 0.01485 dolardan süreç görüyor. Ve son 24 saatte %19.91 arttı.

Aelf tarafından 680.000 dolar ödül havuzuyla başlatılan devasa hackathon. Aelf takımı tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, birinci metaverse temalı hackathon Top of OASIS muvaffakiyetle başladı. Hackathon’un son sonuçları 15 Şubat 2022’de açıklanacak.

Ana akım Olympus stili çerçeveden ilham alan Jade Protocol, merkezi olmayan bağış toplamadaki seyri değiştiriyor. Grubu, “Halk için, halk tarafından” sloganıyla birinci defa merkezi olmayan bir VC fonu geliştiriyor. Detaylara projenin Medium sayfasından göz atabilirsiniz:

Rusya kripto para ünitelerini yasaklamaya çalışıyor!

Reuters raporuna nazaran, Rusya merkez bankası kripto para ünitesi yatırımına yasak getirmeye çalışıyor. Rapora nazaran, yatırımcıların yeni satın alma süreçleri yapması yasaklanacak, lakin yasak mevcut kripto paraları kapsamayacak. Bu ayın başlarında, Rusya Merkez Bankası, yatırım fonlarının Bitcoin ve başka kripto para ünitelerine yatırım yapmasını yasaklamıştı. Bu ortada, Rusya’nın merkez bankası dijital para ünitesi (CBDC) olan dijital ruble denemesinin gelecek yıl başlaması bekleniyor.

Dogecoin Blockchain görünen süreç, anonim “Jzi13k”nin iki adrese neredeyse 1 milyar dolar kıymetinde büyük bir süreç yaptığını gösteriyor. Birinci adres olan “y3PvN”, sürecin büyük kısmını aldı ve şu anda 5,3 milyar Dogecoin’e sahip. Süreçleri WhaleStats bildirdi. Birtakım yorumcular Tesla’nın Dogecoin duyurusu akabinde Musk’un yapmış olabileceğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.