Alt Coin

Bu 7 Altcoin’den Müjdeli Haber: Ünlü Borsaya Giriyorlar!

Brezilya Varlık Yöneticisi Hashdex, altcoin projeleri Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve Compound’un (COMP) da dahil olduğu bir DeFi ETF’yi başlatacak. Eserin, Şubat ayı prestijiyle Brezilya borsası B3’te kote olması planlanıyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bu altcoin projeleri yeni bir ETF’de yer alacak

Brezilya merkezli kripto varlık yöneticisi Hashdex, 12 merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesinin akabinde borsada süreç gören bir fon (ETF) başlatacak. Şirket, eserin Şubat ayı prestijiyle Brezilya borsası B3’te listeleneceğini ve pay satın almak için rezerv siparişlerinin Salı gününden itibaren sunulacağını açıkladı.

Global kripto endeksi sağlayıcısı CF Benchmarks ile ortaklaşa geliştirilen DEFI11, başkalarının yanı sıra Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Maker (MKR) token’lerini içeren bir endeks olan CF DeFi Modified Composite Index’i yansıtacak.

Hashdex’e nazaran, ETF’nin %70’i DeFi protokollerinden, akıllı kontrat platformlarının %15’inden ve Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) ve The Graph (GRT) üzere kimlik doğrulama ve ölçeklenebilirlik tahlilleri de dahil olmak üzere DeFi protokol dayanaklarının geri kalanından oluşacak. Hashdex CEO’su Marcelo Sampaio yaptığı açıklamada, şu tabirleri kullandı:

DeFi’ye yatırım yapmak, geleceğin fintech şirketlerine yatırım yapmakla birebir şey. Gelişen teknolojileri nedeniyle önümüzdeki yıllarda katlanarak büyüyebilecek çok umut verici bir piyasa.

Nisan 2021’de Hashdex, Brezilya ve Latin Amerika’nın 130.000’den fazla yatırımcısı olan ve Brezilya borsasına nazaran B3’te en çok satın alınan ikinci gelecek olarak yer alan birinci kripto ETF’si HASH11’i piyasaya sürdü. Ayrıyeten Hashdex, Brezilya bankaları XP, Itaú BBA ve Banco Genial’ın ETF teklifini koordine edeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.