Alt Coin

Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı!

Bitcoin (BTC) tekrar 37.000 doların altına inerek son 24 saatte yüzde 5.4’lük bir düşüş yaşadı. Genel olarak başka altcoin’ler de kıymet kaybı yaşadı. Geçtiğimiz gün boyunca toplam kripto para ünitesi piyasasının pahası yüzde 5.7 oranında kıymet kaybederek 1.75 trilyon dolara geriledi. Bu nedenle piyasada kazananların sayısı hayli az ve çoklukla metaverse coin ve göğüs coin’lerinden oluşuyorlar. Kriptokoin.com olarak, en çok yükselen metaverse coin ve göğüs coin’leri aktarıyoruz…

Bu 2 metaverse coin, güne damga vurdu

Bugün en çok kıymet kazanan metaverse odaklı coin, DeFi Degen Land (DDL) oldu. DDL, yüzde 23.9 yükselse de hacminin hayli düşük olduğunu belirtmekte yarar var. Binance Smart Chain ve Cronos tabanlı DDL, en son DeFi Arena isimli oyunundaki bug’ların düzeltildiğine dair bir açıklamada bulundu. Öte yandan GameX (GMX) yüzde 8’lik bir yükseliş yaşadı. Bu coin’in hacminin de düşük olduğunu belirtmekte yarar var. İsminden da anlaşılacağı üzere bir oyun coin’i olan GameX, , P2E sistemi ve NFT entegrasyonu ile GameX staking portalını oluşturuyor.

Göğüs coin’lerin pahasında de artış yaşandı

Bu sırada, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) üzere tanınan göğüs coin’lerin müsaadeden giderek oluşturulmuş 5 göğüs coin, son 24 saatte en çok yükselişi yaşadı. Bunların birincisi, Jejudoge (JEJUDOGE) oldu. İkinci sırada, Kawakami (KAWA) yer alıyor. KAWA, evvelden Ethereum (ETH) ağında yer alıyordu. Coin’in daha az süreç fiyatı gerektiren Binance Smart Chain’e (BSC) geçmesiyle fiyatında yükseliş yaşandığı gözlemlenebiliyor.

Üçüncü olarak Dogelana (DGLN) yüzde 15’lik bir bedel artışı yaşadı. Dogelana, 20 dolarlık bir göğüs yarışı başlattı. Dogelana NFT’leri hakkında en yeterli meme’i yapan kişi, 20 dolarlık DGLN kazanacak. Dördüncü olarak Shibaken Finance (SHIBAKEN) yüzde 12 yükseldi. Son olarak, Cake Monster (MONSTA) yüzde 8.8’lik bir ivme kaydetti. MONSTA da bir trading yarışı düzenliyor ve 4.200 dolarlık MONSTA ikram ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.