Alt Coin

Bu 8 Altcoin Büyük Haberleri Açıkladı: İşte Dev Gelişmeler!

24 Ocak’la başlayan haftanın listeleme ve paydaşlık haberlerine, altcoin projelerine dair raporlara ve önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmelere bakalım. Shiba Inu (SHIB)’nun mümkün Netflix iştiraki ve Stellar’ın akıllı mukavele entegrasyonu bunlardan yalnızca bazıları…

İşte 8 altcoin ve haftanın haberleri

Bu hafta, Polkadot mainnet’te başarılı bir lansmandan sonra, dApp’leri ölçeklendirmek için Ethereum uyumlu bir DeFi protokolü olan Acala, proje için yol haritasını paylaştı. Acala takımı, tüm temel eserlerini yakında piyasaya sürmeyi planladıklarını belirtti. Bunlar ortasında Acala Swap, yükseltilmiş Ethereum Sanal Makinesi (EVM+), stablecoin, aUSD ve LDOT yer alıyor.

Son birkaç hafta içinde balinalar, yüklü ölçüde Ethereum (ETH) satın aldı. ETH fiyatı, çöküşün akabinde 2.100 dolara kadar geriledi. Bu mühlet zarfında, bakiyelerinde 10.000’den fazla ETH tutan adres sayısı da kıymetli ölçüde arttı. Balinalar, sırf birkaç hafta içinde toplamda 500 milyon dolardan fazla ETH satın aldı.

Cuma günü, Shib’in resmi Twitter hesabı, yeni bir sürpriz teaser yayınladı. Teaser görüntü biçiminde ve 16 saniye uzunluğunda. Varsayımlar paydaşlığın Netflix ile olacağı tarafında.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, akıllı mukaveleler platformu Avalanche 27 Ocak’ta 1,1 milyon süreç gerçekleştirdi. Ek olarak, Avalanche’daki bir sürecin ortalama fiyatının Ethereum’un 62 dolarına kıyasla 0,23 dolar olduğunu paylaştı. Takip eden tweetlerde Ethereum Blockchain ile ilgili merkezi olduğu savlarını reddetti.

27 Ocak’ta, Rush Gaming Universe’nin (RGU) gerisindeki teşebbüs olan Hike, bir yatırımcı olarak Polygon (MATIC) hakkında “heyecanlı” olduğunu açıkladı. RGU’nun blog gönderisine nazaran, RGU topluluğu “Hindistan’ın en tanınan 8 gündelik oyununda çeyreklik 100 milyonu aşkın oynanışla çaba ediyor”. Açıklamalarda Web3 ve Polygon’un geleceğine değinildi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Warner Music Group (WMG) ve The Sandbox (SAND) iştirakinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Listeleme haberleri

Singapur merkezli Bitget Küresel, Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) listeledi. Süreçler bugün UTC 12:00’de başladı lakin, çekim süreçleri için şimdi tarih verilmedi. Resmi BABYDOGE listeleme haberi:

Haftanın listeleme haberi, KuCoin borsasının Hubble Protocol’e (HBB) dayanak ekleyeceğini duyurmasıydı. Bugünden itibaren HBB/USD çiftinde alım satım açılıyor. Çekim süreçleri  30 Ocak TSİ 13:00’de açılacak. Resmi HBB listeleme haberi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.