Alt Coin

Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Son 24 saatte piyasalar kırmızıya boyandı. Kripto para piyasası, her ikisi de kayda kıymet düşüşler gösterdiğinden, klâsik pay senetleriyle yüksek oranda alakalı olmaya devam ediyor. Fakat fiyatlardan bağımsız olarak bakıldığında, bugün 8 altcoin için epey kıymetli bir gün. Pekala, neler yaşanacak? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Piyasa düşüş yaşarken bu 8 altcoin projesinde değerli gelişmeler oluyor

Geçtiğimiz birkaç gün, kripto para piyasasında adeta bir “rollercoaster” oldu. Yalnızca iki gün evvel, 10 Şubat’ta BTC, 46.000 doları test ediyordu. Lakin o vakitten beri düşüyor. Fiyat bundan sonra birkaç ardışık kırmızı mumu işaret etti ve rahatlamayı başaramadan evvel 43 bin doların altına düştü. Yazım sırasında ise günlük olarak yüzde 3’lük bir düşüş ile 42.000 dolardan el değiştiriyor. Birçok insan, bunun ardında Rusya-Ukrayna tansiyonu olduğunu söylüyor.

Sonuç olarak, hem kripto hem de klasik pazarlarda son derece alakalı olan muazzam volatilitenin olduğu çok çalkantılı bir hafta geçirdik. Altcoin’ler de çok düzgün değildi ve birden fazla son 24 saatlik süreçte BTC’den daha fazla düştü. Fakat, fiyattan bağımsız olarak bakıldığında birtakım altcoin’lerin ekosisteminde gelişmeler olduğunu, toplulukla yeni buluşmalar gerçekleştirdiğini görebiliriz. Aşağıdaki listede, bugün kimi gelişmelere mesken sahipliği yapan yahut yapacak olan 8 altcoin yer alıyor:

  • FaraLand (FARA), her ayın 12’sinde yapılan token yakımını gerçekleştiriyor.
  • Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) topluluğu Dodoma, Tanzanya’da bir buluşma gerçekleştiriyor. Bu aktifliğe katılanlar Blockchain ve Web 3.0 hakkında konuşacak.
  • XT.COM, Bonfida’yı (FIDA), USDT çifti ile Türkiye saati ile 11.30’da listeledi.
  • Mango (MNGO) grubu, geliştirici buluşması gerçekleştiriyor. Geliştiriciler ve topluluk, Türkiye saati ile 19.00’da bir ortaya gelecek.
  • Earneo (RNO), staking lansmanını gerçekleştiriyor.
  • Kommunitas (KOM), Candy Cash özel satışını gerçekleştiriyor.
  • SW DAO (SWD), MarketPeak ile 50.000 dolarlık eser fonlama mutabakatı imzalıyor.
  • Firo (FIRO) ve DotOracle (DTO), Türkiye saati ile 17.00’de başlayacak olan bir soru yanıt aktifliği gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.