Alt Coin

Bu 8 Altcoin İçin Müjde: 2 Tanınan Borsa Ekliyor!

Avustralya’nın en esaslı kripto borsası CoinJar, Çarşamba günü bir tweet’te yaptığı açıklamada, Shiba Inu (SHIB) ile birlikte 5 altcoin projesi için de takviye ekledi: Origin Protocol (OGN), Audius (AUDIO), Cartesi (CTSI), Fetch.ai (FET) ve Quant Network (QNT). Buna ilaveten dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Huobi, Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA) ve Solana’nın (SOL) artık marj ticareti için uygun olduğunu duyurdu. Detaylar için Kriptokoin.com okuyunuz.

Altcoin projelerini listeleyen iki esaslı borsayı tanıyalım

Melbourne merkezli kripto borsası CoinJar, 2013 yılında başlatıldı ve şu anda yaklaşık 400.000 kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Borsanın yatırımcıları listesinde Barry Silbert’in Dijital Para Ünitesi Kümesi, Sidney merkezli Blackbird Ventures ve Avustralyalı teşebbüsçü Chris Hitchen yer alıyor. Ağustos ayında CoinJar, 30 farklı kripto para ünitesini destekleyen Mastercard dayanaklı bir kripto para kartı çıkardı.

Eylül ayının sonlarında, CoinJar’ın Birleşik Krallık’taki yan kuruluşu, Birleşik Krallık’ın Mali Davranış Otoritesinden (FCA) kayıt aldı. Misal bir muvaffakiyete ulaşmayı başaran öbür 10 kripto şirketine katıldı. Ayrıyeten CoinJar, bu ayın başlarında Avustralya’nın 2021’deki en uygun fintech teşebbüsleri ortasında yer aldı.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Huobi, Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA) ve Solana’nın (SOL) artık marj trade için uygun olduğunu duyurdu. Huobi Küresel, çapraz marjı ve izole marjı destekliyor. Geçen Aralık ayında borsa tarafından başlatılan çapraz marj modunda, bir konum, ilgili dijital para ünitesindeki mevcut toplam bakiyeden daha fazla marj çekebiliyor. Bu formda, bir tasfiye olayından kaçınmak için kaybedilen bir konumu dengelemek mümkün.

Marj traderlarının buyruklarını spot piyasaya verdiklerini unutmamak değerli. Vadeli süreç traderları ise çok daha yüksek kaldıraçla alınıp satılabilen vadeli süreç kontratları ile süreç yaparak türev piyasasında faaliyet gösteriyor. Bu yılın başlarında Huobi, düzenleyici meseleler nedeniyle birden fazla ülkede türev ticaretini yasaklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.