Alt Coin

Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler!

Son günler, Bitcoin’de 33,184.06 dolara kadar derinleşen piyasa düzeltmesinin toparlanma süreciyle geçiyor. Altcoin projeleri de 2022 maksatları için kritik iştirak, listeleme ve mainnet çalışmalarını sürdürüyor. İşte 8 altcoin ve haftanın gelişmeleri.

8 altcoin projesinden kıymetli gelişmeler

Ripple ve SEC davasından son gelişmelerle başlayalım. Uzun müddettir devam eden keşif süreci daha evvel 2 daha ertelenmişti. Süreçte taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamazken, Şubat ayı sonuç açısından kritik kıymete sahip. Daha evvel 12 Kasım 2021, 14 Ocak ve sonra 28 Şubat’a ertelenen Keşif Süreci nihayet sonlanıyor. Yapılan açıklamalara nazaran Ripple şirketinin 25 Şubat’a kadar karşılık verme hakkı var. Yani bu tarihten sonra süreç sürat kazanacak ve sonuca ulaştırılacak.

Tanınan göğüs token Shiba Inu (SHIB), Kanada merkezli Biconomy borsasında listeleniyor. 2019’dan beri faaliyet gösteren platform, Coinmarketcap bilgilerine nazaran 24 saatlik 558 milyon dolar süreç hacmine sahip. Resmi açıklama aşağıdaki tweette yer alıyor.

Başkan kripto para borsası FTX, Japon SoftBank Group Corp ve Singapurlu Temasek Holdings dahil olmak üzere bir dizi mesken yatırımcıdan 400 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Böylelikle, firmanın yatırım fonu 8 milyar dolara ulaştı. Çarşamba günü yapılan açıklamalarda, FTX ABD Lideri Brett Harrison şu tabirlere yer verdi.

Bu artışın bizim için manası, resmi olarak ABD’deki kripto para borsalarının en büyük rakiplerinin sahnesine çıkmamız ve dünyaya çok süratli bir formda genişlemeye devam edeceğimizin sinyallerini vermemizdir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız öteki gelişmelerde, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) ağ arıza nedeniyle yapılan tenkitlerde açıkça Solana’yı (SOL) savundu.

Detaylı olarak, 21 Ocak 2022’de kripto piyasaları tabana vurduğunda, “Ethereum katili” Solana müthiş bir ağ kesintisi yaşadı. Fakat, ekosistemlerinin tüm kullanıcıları sonuçtan ötürü üzgün değildi. Tomas Eminger, Solana’nın çöküşünün nedenlerini ve topluluk ve Solana Vakfı tarafından önerilen acil durum tahlillerini açıklamak için tweet dizisi paylaştı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz:

FTX borsasıyla alakalı Solana ile devam edelim. Son gelişmelerde, NFT pazaryeri devi OpenSea, platforma Solana dayanağı getirmek için çalışıyor. savlar, kripto araştırmacısı Manchun Wong’nun paylaştığı ekran manzaralarına dayanıyor. Beklen entegrasyon Phantom cüzdanı için oluşturulan kapalı bir ilişki noktası olabilir. Altcoin projesi, 2021 boyunca düşük fiyat ve yüksek sürat hizmetiyle Ethereum’un en güçlü rakibi haline dönüştü.

Polkadot Parachain Lokasyon Müzayedesini kazanan birinci proje olan Acala, DeFi odaklı bir mainnet başlattı. Resmi tweette proje, ACA tokenin “piyasaya sürüldüğünü” duyurdu. Bu gelişmenin yanında, Binance Acala Network’un (ACA) listesini duyurdu. Altcoin, dünyanın en büyük kripto para borsasına 25 Ocak 2022’de saat 12.00’de (UTC) giriş yaptı.

2022 için yeni yayınlanan bir yol haritasında Stellar (XLM), 2021 yılının amaçlarına dair taraf sağladığını belirtiyor. Bu nedenle, 2022 stratejisinin bir kesimi olarak, kar emeli gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation’ın (SDF) Stellar’da akıllı kontratların geliştirilmesini destekleme taahhüdünü ortaya koyduğunu belirtiyor. Stellar Blockchain’e ulaşması amaçlanan akıllı kontratlarla XLM, akıllı mukavelelerin aktifleştirilmesiyle Ethereum, Polkadot, Cardano ve Cosmos üzere şirketlere katılacak.

Shiba Inu’nın (SHIB) Biconomy listesinin yanında, KuCoin borsası bugün yeni bir altcoin’i listeleyecek. Metastrike (MTS), 26 Ocak TSİ 13:00’ten itibaren sürece açılıyor. Çekim süreçleri 29 Ocak TSİ 13:00’da başlıyor. Borsanın resmi listeleme haberi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.