Alt Coin

Bu 9 Altcoin Dev Haberleri Duyurdu: Fiyatları Yükseldi!

Bu hafta, metaverse entegrasyonlarını duyuran birkaç altcoin projesinin ani fiyat artışlarını gördük. ATH fiyatından neredeyse %99 kıymete kaybeden Smooth Love Potion (SLP) için Axie Infinity takımı kritik bir kararda aldı. İşte 9 altcoin ve haftanın gelişmeleri…

Altcoin projeleri bu haberlerle yükselişe geçti

Shiba Inu (SHIB) akabinde Baby DogeCoin (BabyDoge) de metaverse piyasasına girmeye hazırlanıyor. Çarşamba günü, Baby DogeCoin 957 bin takipçisine BabyDoge’u metaverse’de görmek isteyip istemediklerini sordu. Tweet ayrıyeten bir fragman üzere görünen 19 saniyelik bir görüntü içeriyor.

Yakın tarihli bir blog gönderisinde, tanınan Blockchain tabanlı oyun Axie Infinity (AXS), oyuncuların sırayla “günlük görevleri” tamamlamak için artık Smooth Love Potion (SLP) almayacağını belirterek 20. dönemi için büyük bir kural değişikliği açıkladı.

Alchemy Hisse (ACH) fiyatı, borsa listeleri ve cross chain entegrasyonların akabinde %77 arttı. Analist Jordan Finneseth yükseliş için 3 faktör sıralıyor:

  • En kıymetli gelişme, Ocak ayının sonunda Binance Smart Chain’de piyasaya sürülmesi.
  • Fiyat ivmesine yardımcı olan ikinci bir faktör, 10 Ocak’ta Binance dahil olmak üzere birden fazla borsada listelenmesi.
  • Üçüncü gelişme, Alchemy Pay’in birden fazla Blockchain ağıyla entegrasyonu ve fiat ödemelerinin hızlandırılması.

En az bir Ethereum tutan adres sayısı yeni ATH düzeyine ulaştı. Ayrıyeten, ETH 2.0 için kitlenen mevduat 30 milyar doları aştı. Glassnode verileri, en az bir Ethereum (ETH) tutan adres sayısının doruğa ulaştığını doğruluyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Manchester United – Tezos (XTZ) iştirakinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İştirakler ve duyurular

  • IOTA Foundation, bilgi yönetişim protokolü GOVS’u başlatmak için DataGovs ile işbirliği yapıyor. Böylelikle, DataGovs artık Objelerin İnterneti’ni bağlamak, otomatikleştirmek ve izlemek için IOTA teknolojisinden yararlanacak
  • LBank, inançlı daima vadeli süreç fiyatları için Chainlink ile entegrasyonunu duyurdu.
  • Aave, Web3 toplumsal medya platformu Lens Protokolünü başlattı.
  • Trader Joe (JOE), Rocket Joe lansmanından sonra %110’la güçlü bir toparlanma kaydetti.
  • CoinMarketCap, geçersiz olduğu sav edilen SHIB wormhole adreslerini kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.