Alt Coin

Bu 9 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Binlerce coin’in yer aldığı altcoin piyasası, çeşitli gelişmelerle öne çıkıyor. Bilhassa ucuz fiyatları ve daha fazla getiri sağlama mümkünlüğü nedeniyle pek çok insan tarafından Bitcoin’den daha çok tercih edilebilen altcoin’lerde en son neler yaşandı? Kriptokoin.com olarak 9 altcoin’de bugün yaşanan/yaşanacak kıymetli gelişmeleri aktarıyoruz…

Bu 9 altcoin projesinde kritik ilerlemeler var: İşte liste

Kripto para piyasasına hala en büyük piyasa kıymeti ile Bitcoin (BTC) hakimdir, fakat altcoin’ler de son yıllarda büyüme gördü. Yatırımcılar bilhassa altcoin ekosistemlerinde aşağıdaki üzere çeşitli değişimlere ve ilerlemelere odaklanıyor.

  • Binance Smart Chain (BSC) tabanlı Triall (TRL) ekosisteminde açılan ve yüzde 85’lik APR sağlayan TRL staking ödüllerinin yer aldığı staking havuzu kapanıyor. TRL, yazım sırasında yüzde 17’lik yükseliş ile 0.12 dolarda.
  • Strong (STRONG), bugün Discord sunucusu üzerinden soru karşılık aktifliği gerçekleştiriyor. STRONG, yazım sırasında 471 dolardan süreç görüyor.
  • Flux (FLUX), Youtube üzerinden canlı yayın yapacak ve iştirakçilerin sorularını cevaplayacak. FLUX, şu anda 1.63 dolar düzeyinde.
  • MEXC Küresel, Tether (USDT) çifti ile NFT Arka Finance’i (NFTART) Türkiye saati ile 15:00’te listeliyor. NFTART, yüzde 50’lik bir artış yaşayarak 0,000000000616 dolardan el değiştiriyor.
  • BKEX, TSİ 11:00’de Baddest Alpha Ape Bundle’ı (APED) listeledi. APED, yazım sırasında 14.65 dolardan süreç görüyor.
  • Kripto para borsası Coinbase’in yeni bir açıklamasına nazaran; Aventus (AVT) artık Coinbase.com’da ve borsanın taşınabilir uygulamalarında yayında. Aventus, 3.10 dolardan süreç görüyor.
  • Render Token (RNDR)’a, Coinbase.com’dan ve taşınabilir uygulamalardan erişilebilecek. RNDR, şu anda 3.76 dolardan el değiştiriyor.
  • Quantstamp (QSP) de Coinbase.com ve taşınabilir uygulamada yayına girdi. QSP, 0.08 dolar düzeylerinde süreç görüyor.
  • TechTree ile Premier Crypto Eğitim platformu Floki University’yi kurmak için yapılan paydaşlığın yakın vakitte duyurulmasının akabinde Floki Inu (FLOKI) grubu, Şubat 2022’de birinci oynanabilir Valhalla Alpha Testnet’i piyasaya süreceklerini açıkladı. FLOKI’nin fiyatı, bu gelişmenin tesiriyle yüzde 20 kadar yükselerek 0.00004240 dolara çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.