Alt Coin

Bu 9 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Kritik Gelişmeler!

Bu hafta iştirak, entegrasyon ve listeleme duyurularının yanında, Elon Musk Web 3.0 tartışmalarını başlattı ve AskTheDoctor isimli Shiba Inu fenomeni göğüs coin projesini “dolandırıcılık” olarak damgalıyor. Gelin haftanın en kritik altcoin haberlerine süratlice göz atalım…

İşte haftanın en kritik altcoin haberleri

Dünyanın birinci sarılmış (wrapped) NFT IDO launchpad’i, Scaleswap sayesinde yakında resmi olarak piyasa sürülecek. Wrapped NFT’ler diğer bir varlığa sabitlenmiş bir ERC721 NFT token’idir. Böylelikle NFT piyasasının genişletilmesi amaçlanıyor.

StarPunk Metaverse, Starpad’inde yayınlanacak bir sonraki DPT projesinin The Parallel olduğunu duyurdu. The Parallel, ilgilenen oyunculara metaverse dünyaları oluşturma yeteneği sağlayan bir NFT oyun projesidir. Oyuncular ayrıyeten NFT’leri biriktirme ve yalnızca oynayarak mükafatlar kazanma fırsatına sahip olacaklar.

OpenOcean’nın OOE token staking havuzları artık Binance Smart Chain’de yayında. Stake sürecini daha da kolaylaştırmak için OpenOcean, Binance Smart Chain (BSC) MVBIII kazanan ZOO Crypto World ile de iştirak kurdu. Staking’in 60 gün sürmesi bekleniyor. 18 Aralık 2021’den 16 Şubat 2022’ye kadar.

Fan token platformu Chiliz, Endpoint CeX token’i ENDCEX’yi listeledi. Liste, 20 Aralık 2021 15:00’te (CET) başladı.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere EOS, Block.one’dan ayrıldığı için 2022 için Mandel 3.0 yükseltmesini planlıyor. EOS topluluğu, 2022 için Mandel 3.0 ağ yükseltmesine hazırlanacak. Yükseltme, üç ana hard fork özelliği getirecek ve Blockchain’in kendisini geliştirici Block.one’dan ayırma eforlarının bir modülü olacak.

Ethereum tabanlı likidite staking tahlili Lido, Chainlink entegrasyonunu duyurdu. Lido’nun stake havuzlarını genişletmek için kurulan platform, bir dizi Chainlink Price Feeds entegrasyonunun birincisini paylaştı. Duyuruda şunlar söylendi:

Lido, önde gelen Blockcain DeFi protokollerinin Lido ile paylaştırılmış varlıkları süratli ve inançlı bir formda desteklemesini sağlamak için bir dizi Chainlink Price Feeds’in birincisine sponsor olduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyor.

Balinalar Ripple üzerinde hareketlendi!

Whale Alert tarafından sağlanan datalara nazaran, Ripple ve birkaç ODL platformu ve anonim bir cüzdan tarafından şaşırtan ölçüde kripto (neredeyse yarım milyar XRP) transfer edildi. Balinaların XRP ölçüsünün toplam bedeli, fiat olarak 355.789.083 dolar.

Kısa müddet evvel Shiba Inu fenomeni olarak ortaya çıkan Kanadalı sıhhat şirketi AskTheDoctor’ın toplulukla ortası açıldı ve göğüs coin’i “kriptodaki en büyük dolandırıcılık” olarak damgaladı. Topluluk önderi Shytoshi Kusama’yı dava etmekle tehdit etti. Atışmaları aşağıdaki tweet’lerden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.