Alt Coin

Bu 9 Altcoin’de Değerli Gelişmeler Var: İşte Ayrıntılar!

Kripto para piyasası kırmızı bir hafta sonu geçiriyor. Klasik pay senetleriyle bir arada Bitcoin’de %5, birçok altcoin projesinde çift haneli kayıplar görüldü. Bu durumdan bağımsız, 9 altcoin’in tamamlanmış yahut önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmeleri bulunuyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

İşte 9 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Baby Doge Coin (BabyDoge) yeni bir rekor kırdı ve şaşırtan bir halde 1.40 milyondan fazla cüzdana ulaştı. BabyDoge’un resmi Twitter hesabı bu olayı BabyDoge’un alevler içinde görülebildiği 15 saniyelik görüntü içeren bir tweet ile kutladı.

  • Bu haftanın başlarında, IOHK Communications yöneticisi Tim Harrison, çekirdek geliştiriciler takımının Plutus akıllı kontrat platformu için CIP-35 isimli yeni bir teklifte bulunduğunu açıkladı. Önerilen yükseltme, Plutus çekirdek ve orta yüz sayfalarının güzelleştirilmesine öncülük edecek.
  • Polkadot’un üçüncü parachain müzayedesinin galibi Astar Network, 100 milyon dolarlık Astar Boost Programını duyurdu. Buna nazaran, bu fon, Astar’ın süratle büyüyen ekosistemine daha fazla uygulama, içerik ve kullanıcı tanıtmak için likidite, finansal takviye, teşvik programları ve daha fazlasını sağlamayı amaçlıyor.

  • Stablecoin devi Tether (USDT) şirketi 715.000 dolardan fazla USDT içeren bir Ethereum adresin kara listeye aldı. Açıklamalara nazaran bunun nedeni bir ay evvel multi chan köprüsü Multichain’den çalınan 3 milyon dolara dayanıyor. Hesabın dondurulduğu Etherscan üzerinden görülebilirken, Tether bahse yönelik şimdi bir açıklama yapmadı.
  • Tanınan kripto para borsalarından OKEx (OKX), üç yeni kripto para ünitesini listesine ekliyor. Metis (METIS), TraderJoe (JOE) ve Everdome (DOME) 8 ve 9 Şubat’tan bu yana süreçlere açık.
  • XRP’nin ardındaki şirket Ripple, Digital Euro Association ile iş birliğini duyurdu. Ripple böylelikle, merkez bankası kripto para ünitelerinin (CBDC’ler) dizaynına girdi sağlamak için Digital Euro Association’a (DEA) katıldı.
  • Cardano tabanlı DEX platformu Minswap, Haskell geliştirmeye odaklanan yazılım inovasyon laboratuvarı Tweag ile ortaklaşa bir dış güvenlik kontrolünü tamamladı. Takım, önümüzdeki günlerde tüm sıkıntıları kapsayan detaylı bir rapor yayınlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.