Alt Coin

Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor!

Kripto borsası Crypto.com (CRO), iki merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’i için dayanak eklerken Türkiye merkezli borsa Bitexen platforma 7 altcoin ekliyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Kripto para borsaları, altcoin listelemeye devam ediyor

Bir şirket blog gönderisine nazaran, Singapur merkezli borsa platformu Crypto.Com, stablecoin’lerin ticaretine odaklı bir DeFi platformu olan Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance’i (CVX) listeleyeceğini söylüyor. Ayrıyeten, Avalanche tabanlı bir otomatik piyasa yapan (AMM) ve merkezi olmayan borsa (DEX) olan Trader Joe (JOE) da listeleniyor.

Para çekme yahut en az performans fiyatı sunmayan Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve CRV stakerlarını ödüllendirir. TraderJoe, token takası ile borç verme ve kaldıraçlı alım satım üzere merkezi olmayan borsa hizmetlerini birleştir. Crypto.com kısa müddet evvel, ikonik Los Angeles spor stadyumunun isim haklarını geçen ay 700 milyon dolarlık şaşırtan bir mutabakatla satın aldıktan sonra ana akım haline geldi. Bu stadyum, artık Crypto.com Arena olarak biliniyor. Crypto.com, CVX ve JOE’nun Amerika Birleşik Devletleri yahut Singapur’daki müşteriler için mevcut olmayacağını belirtiyor.

Öte yandan Türkiye merkezli kripto para borsalarından biri olan Bitexen, platformuna 7 yeni coin eklediğini bildiriyor.  ANT (Aragon), AR (Arweave), ENS (Ethereum Name Service), WAXP (WAX), HNT (Helium), ILV (Illuvium) ve RNDR (Render Token) coin’leri kripto para borsasına eklenmiş bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.