Alt Coin

Bu Altcoin Büyük Haberi Duyurdu: Lansmanla Fiyat Fırladı!

Blockchain’ler ortası birlikte çalışabilirlik ve likidite protokolü Ren (REN), bugün %34’ün üzerinde artışla yeşil tahtada birinci sıralara yükseldi. Bu yazıda, altcoin projesine ve fiyatın neden yükseldiğine göz atalım.

Ren (REN) nedir?

Ren (REN), tüm dApp’ler için Blockchain’ler ortası likidite erişim sağlar. Başka bir deyişle, geliştiricilerin BTC, BCH, ZEC ve daha fazlasını Ethereum uygulamalarına getirmelerine imkan tanır. Projenin özelliklerinden biri, Blockchain’ler ortasında kripto transferini kolaylaştıran RenBridge’dir. Şu anda RenBridge sekiz kripto para ünitesini desteklemektedir. Ren’in ana özelliği sanal makinesi (Virtual Machine) RenVM’dir. Katkıda bulunan bilgi süreç gücü ve depolama alanı için mükafatlar kazanan Darknodes isimli bir makine ağı tarafından desteklenmektedir. Böylelikle, sanal makinesi aracılığıyla DeFi’deki birlikte çalışabilirlik meselesini çözerek Blockchain’ler ortasında müsaadesiz paha alışverişini mümkün kılar. Pekala, REN fiyatı neden yükseldi? Günün gelişmeleriyle devam edelim…

Altcoin projesinin fiyatı neden yükseliyor?

Üstteki grafik, son 24 saatlik çıkarını %20’nin üzerinde tutan REN’e ilişkin. Kriptokoin.com olarak aktardığımız REN için bugünün büyük haberi, RenVM tarafından desteklenen yeni bir cross-chain dApp’ı olan VarenX’in piyasaya sürülmesi. Böylelikle, kullanıcılar MetaMask aracılığıyla VarenX’e bağlanabilir ve kripto paralarını çeşitli platformlarda değiştirebilir. UI, PancakeSwap ve Uniswap üzere başka DEX’lere emsal ve kullanımı son derece kolay hale getirir.

  • Lansmana cevap olarak, REN’in fiyatı bugün %33’ün üzerinde artarak 0,732 dolarla tepe yaptı. Yazım sırasında REN, 24 saatlik süreç hacmi 695 milyon dolar ile 0.7431 dolarda süreç görüyor. Piyasa bedeli 741 milyon dolar ve 115. en büyük kripto para ünitesi olarak sıralanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.