Alt Coin

Bu Altcoin Büyük Yükseltme Aldı: Fiyat Ansızın Sıçradı!

 Ether Mixer, Ethereum’unuzu (ETH) özel olarak geliştirilmiş algoritmalar kullanarak karıştırmanıza ve kimliğinizi teminat altına almanıza yardımcı olan otomatik bir hizmettir. Tanınan altcoin projesi Ethereum tabanlı kapalılık mikseri Tornado Cash, merakla beklenen v3’e geçişin bir modülü olarak büyük bir yükseltme aldı. Kapalılık mikseri, xDai’de bir dizi yeni özellik ve katman 2 fonksiyonelliği sunuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projesinde fiyat sıçradı

Ether (ETH) süreçlerinin geçmişini gizlemek için bir zımnilik aracı olan Tornado Cash, Çarşamba günü, protokolü xDai side chaine götürecek, değişken para yatırma ve çekme süreçlerine müsaade verecek ve saklılığı koruyan “korumalı”  işlemleri aktifleştirecek büyük bir yükseltme olan Nova’nın lansmanını duyurdu. Protokol şu anda havuzlarında 580 milyon dolar bedelinde 150.000’den fazla ETH’yi oluşturuyor. Büyük katkıda bulunan Roman Semenov, “Nova’da depozito meblağının para çekme ölçüsüne eşit olması gerekmez. Fakat bir kullanıcı, örneğin 0.1337 ETH yatırırsa ve sonra 0.1337 ETH çekerse, bunun birebir kullanıcı olduğu herkes için çok açık olacaktır” dedi.

Ek olarak, takım muhafazalı nezaret transferini Ethereum süreçlerine geniş tabanlı bir yükseltme olarak öngörüyor. Zira xDai’nin ağı maliyetleri düşürür ve protokol ilgili adresler ve aktarılan ölçüler için saklılığı korur. En eski katman 1 alternatiflerinden biri olan xDai, geliştiriciler için tanınan bir Ethereum yan zinciridir. Semenov, “Özel ödemeler, isimsiz bağışlar ve daha fazlası için çok kullanışlı bir özellik” diyor. Bir basın açıklamasında, Nova’nın, Tornado Cash v3’e yanlışsız birinci adım olduğunu söyledi. Takım, v3’ün piyasaya sürülmesi için bir vakit çizelgesi sunmayı reddetse de, bunun özel NFT transferlerini, ERC-20 tokenleri için takviyesi ve projenin “anonimlik madenciliği” ödül yapısında bir revizyonu içereceğini söylediler. Yazım sırasında Tornado Cash %15 civarında artışla 38.16 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.