Alt Coin

Bu Altcoin, Coinbase’e Girdi: Uçtu Sonra ise Çöktü!

Az bilinen, düşük sermayeli bir altcoin, sürpriz bir Coinbase Pro listesinin akabinde bu hafta akıllara sakinlik veren %580 fiyat artışından sonra, keskin bir düzeltme yaptı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Az bilinen bir altcoin Coinbase’de listelendi: Fiyatı patladı ve çöktü!

Çarşamba günü Coinbase Pro, Shping Uygulamasına güç sağlayan Ethereum tabanlı bir token olan Shping Coin’i (SHPING) listeledi. Listeleme, kripto parayı 0.015 dolardan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.102 doların üzerine çıkaran şaşırtan bir fiyat artışı başlattı. Shping Uygulaması, alışveriş yapanların fiyatları karşılaştırarak, barkodları tarayarak, görüntü izleyerek ve eser incelemeleri yazarak mükafatlar kazanmalarını sağlar.

SHPING o vakitten beri %64’ten fazla bir düzeltme yaptı ve piyasa pahasına nazaran 480. sıradaki kripto para, yazı yazılırken 0,034 dolardan süreç görüyor. SHPING’in devasa fiyat dalgalanmalarının ortasında, ABD merkezli kripto borsası, token için tam perakende desteğini genişletti. Borsa ayrıyeten Stacks (STX) için tam dayanak ekledi. Müşteriler artık hem Coinbase.com’da hem de borsanın taşınabilir uygulamalarında altcoin’i satın alabilir ve takas edebilir.

Stacks’da Coinbase Pro’da sürece açıldı

Stacks, proof of transfer olarak isimlendirilen iki zinciri kapsayan konsensüs mekanizmasıyla Bitcoin’e (BTC) bağlı açık kaynaklı bir Blockchain’dir. Bu mimari sayesinde Stacks, Bitcoin’in güvenliğinden yararlanmayı ve merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) ve akıllı mukaveleleri etkinleştirmeyi amaçlıyor. Coinbase Pro, bu haftanın başlarında kripto parayı platformunda listeledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.