Alt Coin

Bu Altcoin, Değerli Bir Paydaşlık Açıkladı: İşte Detaylar!

Objelerin İnterneti’ni (IoT) aktifleştirmek için zımnilik odaklı Blockchain IoTeX tarafından oluşturulan, piyasaya sürülen ve desteklenen birinci launchpad platformu IoTex Pad (TEX), gem borsası MEXC Küresel ile iştirakini duyurdu. IoTex Pad, tüm önde gelen IoTeX projeleri için birincil inkübatör ve mahallî launchpad paneli. İştirak sayesinde MXC projeleri de direkt Iotexpad launchpad’te kuluçkaya yatırılabilecek. Kriptokoin.com olarak altcoin projesine dair detayları aktarıyoruz.

Iotex ve Iotexpad nedir?

  • IoTeX, Objelerin İnterneti’ni (IoT) destekleyen özel bir “Blockchain-içinde-Blockchain” tahlili. PoS yahut PoW’a karşın, suratı ve ölçeklenebilirliği artırmak için Roll-DPoS (side chain kullanımıyla birlikte PoS) konsensus düzeneğini kullanır. IoTeX ayrıyeten mahremiyeti korumak için özel bir tekniğe sahip. Juniper tarafından yapılan araştırmaya nazaran 2022 yılına kadar 50 milyardan fazla IoT aygıtı olacak. Bu kadar çok sayıda aygıtı yönetmek ve aygıtlar ortasında inançlı irtibat prosedürleri sağlamak IoTeX’in rolü.
  • Iotexpad ise IoTeX ağında başlatılan projeler için birinci merkezi olmayan IDO platformu. Projelerin likiditeyi meselesiz bir biçimde artırmasını ve token’lerini maksat kitleye ulaştırmasını sağlar. Iotexpad’e girişler düşük maliyetlidir ve herkese açık. Özetle Iotexpad, projelere ve yatırımcılarına yarar sağlamak için kripto paralarını inançlı ve kolay kullanımıyla kitle fonlamasını büsbütün yeni bir seviyeye taşıyan dönüştürücü IoTeX projeleri için özel bir launchpad platformu.

Altcoin projesi kıymetli bir paydaşlığı açıkladı

Iotexpad, 3 Şubat’ta, süreç eşleştirme teknolojisi kullanan merkezi borsa MEXC Küresel ile iştirakini duyurdu. Bu sayede, MXC projeleri de direkt Iotexpad launchpad’te kuluçkaya yatırılabilecek, yatırım yapılabilecek ve yönlendirilebilecek. 287 bin takipçili Twitter analist Rookie, projenin destekçileri ortasında.

MEXC Küresel hakkında

MEXC Küresel, yüksek performanslı eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsa. Şu anda MEXC Küresel, dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 5 milyon kullanıcıya hitap ediyor. Kanada, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dört ülkede lisanslıdır. Borsanın kripto para ünitesi MX Token (MX), yazım sırasında 1,65 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.